ИН и ЯМ

ИН и ЯМ Храна за добър вкус и здраве!

Един разговор по човешки с моята приятелка Nina Koseva-Itsovska. Разбира се, става дума и за готвене ;)
27/12/2025

Един разговор по човешки с моята приятелка Nina Koseva-Itsovska.
Разбира се, става дума и за готвене ;)

Имам удоволствието да познавам прекрасната Кремена вече около 17 години.Общували сме покрай детската йога, пеенето на киртани, астрологията, енергийната меди...

Интересно да се знае 🙂Светла Бъдни вечер, хора 🎄https://www.facebook.com/share/p/1FHewz2ig8/
24/12/2025

Интересно да се знае 🙂
Светла Бъдни вечер, хора 🎄https://www.facebook.com/share/p/1FHewz2ig8/

Какво ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се слага на трапезата на Бъдни вечер – смисълът на всяко ястие (малцина го знаят!)

30/08/2025

Споделям едно чудесно онлайн магазинче.
Има хубави подправки и дори кафе.
А собственичката е много отзивчива, ако търсите нещо специално, ще направи всичко възможно да ви го намери 🤗

Онлайн магазин за подправки и аксесоари

Чуден експеримент 👌Сладкиш с нахут, кайсии, банан и малко подправки 😉Малко прилича на грис халва, ама без грис 😁Скоро и ...
11/07/2025

Чуден експеримент 👌
Сладкиш с нахут, кайсии, банан и малко подправки 😉
Малко прилича на грис халва, ама без грис 😁
Скоро и рецептата 🥰

*Момчетата казаха - Феноменален 🥰

Малко неугледно изглежда, но това е, което остана от Пая с патладжани, който направих за @Сготвено в романите - Любов по...
03/07/2025

Малко неугледно изглежда, но това е, което остана от Пая с патладжани, който направих за @Сготвено в романите - Любов по време на холера.
Да си кажем честно, романът е малко протяжен, но какъв да е, щом става дума за едно очакване , продължило повече от 50 години.

История за надежда и търпение с карибски мотиви и аромат на подправки.
А патладжанът като символ на горчивината, която като се трансформира, може да се получи едно истинско пиршество за сетивата 🍆💃🌹

Покрай книгата, която подготвям, а и защото започнах да се храня без глутен, започнах още повече да експериментирам 🥰Да ...
07/05/2025

Покрай книгата, която подготвям, а и защото започнах да се храня без глутен, започнах още повече да експериментирам 🥰
Да готвиш може да е супер забавно и вдъхновяващо.
Ето нови два опита:
🥘Баница с оризови кори. Като обикновената, но корите са от ориз. Става за ядене, ама има какво още да се подобрява, според мен.
🍞Хляб от няколко вида брашна. Той е доста по-сполучлив от баницата. Бухна, реже се перфектно на филийки, не е глетав и е без яйца.

Когато трябва да се храниш без глутен, но много обичаш тутманик 😁
30/04/2025

Когато трябва да се храниш без глутен, но много обичаш тутманик 😁

Когато си много гладен 😋
28/04/2025

Когато си много гладен 😋

Address

Sofia

Telephone

0898629152

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when ИН и ЯМ posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share