20/05/2026
Добро утроооо🍓
Животът ни е всичко,
което се случва сега🍓
Всеки момент е важен, как ползваме енергията си или кипи любовта ни❤️
Не винаги животът ни е това,
което сме си мислили.
А идва различен
и после си давате сметка,
колко е важно да бъдем силни и оптимисти за всичко случващото се.
Накрая, когато осъзнаем какъв подарък сме получили и как съдбата ни помага да намерим спокойствието, баланса, равновесието, можем да благодарим на Бог, за това как ни напътства да вървим по трънлив път, за да намерим най- красивата поляна.
Днес съм благодарна!
Днес мога да кажа много,
но няма да ви отегчавам😅много😂
Просто както винаги, през всички години, споделям, частица от себе си.
Защо ли?
Защото искам,
защото смятам,
че да си открит е нещо важно,
първо за теб,
после и за всички,
които вървят и те по трънливият път.
Те ще чуят ехото от думите ми и няма да се обезкуражат,
а ще продължат напред,
да вървят и търсят своето място, което ще е техен пристън.
Да продължаваме с усмивка
е най-важното,
без значение какво е,
просто ако знаеш,
че и това ще мине,
означава,
че така и ще стане.
Спирам, че имам творчески процеси да забъркам🤪
Малко се разписах, но мисля, че съм отворила нова страница в животът ми и се опитвам да я свържа с предишната глава от събития.
Искам да пиша книга, но за това трябва време, а аз само творя чаши и чинии, такава ми е орисията явно😂😂😂Не мога се “спася”
Приказно,
прекрасен да бъде денят ви💙
На всички до един!