21/09/2025
Svakom majstoru znači povratna informacija, bilo da pravi nešto, uči nešto nekoga ili je u nekoj uslužnoj delatnosti jer na taj način može da popravi svoj rad ili ga usmeri drugačije, kvalitetnije.
Razum da često mnogi propuste da daju Fred back o nekom radu jer se podrazumeva da je dobro ili im je možda neprijatno ukoliko njihova očekivanja nisu ispunjena, ali potrudite se i zbog sebe i drugih i da pitate i da date odgovore, utiske, sugestije. To najmanje ima veze sa negovanjem nečijeg ega ili podrške za jačanje samopouzdanja.
Moj akcenat je na EDUKACIJI kako slatkiši mogu biti ne samo ZDRAVI, već i HRANA.
Pravljenje po narudžbini je u stvari plaćena reklama i sponzorstvo za moju umetnost kroz ishranu, ali mnogo veći benefit je uvek u ZNANJU kako možete i sami da budete umetnik za VAŠU ZDRAVU ISHRANU.
Ceo koncept košta kao malo veća torta, ali zato vrednost koju dobijete takvom edukacijom traje do kraja života.
Samo od vas zavisi koliko i kako ćete ga razviti, a deo koncepta je ne samo pristupačnost u ceni i namirnicama, već i vreme koje je mnogima najizazovnija problematika u svakodnevnom životu koji obiluje obavezama, odgovornostima i samo ponekad željama ...
Svakako, kada ZNATE KAKO, neće vam biti problem ni da naručite od MAJSTORA baš kada se ne uklopiti sa vremenom ili kada vam treba dodatna pomoć.
Ja bar to "tako" radim, a majstore retko menjam kada jednom otkrijem kvalitet pristupa i rada njegovog zanata 🤗🥰
Posle je sve lako 💜🙏💞