08/05/2026
Mám tu pro vás podrobné video, jak dělám kváskový chléb verze pro “pracující” 😀 aneb, zvládneš ho a nemusíš být celý den doma :)
Začni ráno než půjdeš do práce, udělej rozkvas a odpoledne po práci si zadělej těsto. Večer ho dej do lednice a peč druhý den až přijdeš odpoledne z práce 😊
Pomohlo vám toto video? Pustíš se také do kváskoveho chleba? A samozřejmě.. s thermomixem to jde snáz! 🥖🍞