10/04/2026
Ahoj, ahoj FOLKY!
Moc mě těší, že i po 4 letech máte stále zájem o moje vyšívané dárečky s nádechem folku, a to i přesto, že jsem poslední dva roky značně polevila kvůli práci a rodině :-)
Není den, aby mi v Directu nepřistála nějaká zpráva s poptávkou. A já slibuju, že se do toho zkusím znovu trošku opřít a vyjít vám vstříc, protože času na to mi teď trochu přibylo :-)
Slíbila jsem také jedné organizaci, že letos přijedu se stánkem, takže bych se do toho vyšívání asi měla opět opřít, otřít prach ze strojů a začít znovu tvořit. Co vy na to?
Co byste si v mém lidovém stánečku vybrali vy? 🥰