05/06/2026
*drága kedves érdeklődőim, vevőim, a posztban szereplő kész bögrék boltban vannak, nálam itthon niiiincs... pont ezért dolgozom!!!*😄
Ma bögréket korongozok!
Mint látjátok, egyik ekkora, a másik meg akkora...
Némi korrekció, "közös nevezőre hozás" még a retusálásnál lehetséges, de vannak és lesznek kisebb eltérések, mert az agyagot soha nem mérem le munka előtt, csak hopp, nekifogok, és már pörgetem is! 🙂
Lehet, hogy van, akit zavar, engem nem. 😀
Mindenből legyen mindenféle, kicsi is, nagy is.
Hát nem?