06/06/2026
Még mindig könnybe lábad a szemem, ha a mi nagyfiunk ovis ballagásra gondolok.
🥹❤️
Idén mi is személyesen tapasztaltuk meg a búcsúzás pillanatait és éltük át a ballagási időszakot.
Egy csodálatos korszak zárult le a kisfiunk életében. Rengeteg élményt, barátságot és emléket visz magával ebből a három évből! Szeptembertől pedig új kalandok várnak rá – és persze ránk is.
Mi ezzel a nagyméretű álló csokorral búcsúztattuk el a felejthetetlen ovis éveket.
Az óvónénik pedig egy igazán kedves ötlettel tették még emlékezetesebbé ezt a napot a gyerekek számára: csinos kis székszoknyás nagyméretű masnis székeket helyeztek a csokor mellé, így a gyerekek kedvükre fotózkodhattak és így egy szép kis fotósarokban örökíthették meg a ballagás pillanatait. 🥹📸
Természetesen részünkről végül egy darab kép nem készült csak lóhalálában rohanva, így egy csinos kis háttérrel mutatom meg nektek a nagy álló csokrot. 🫣😀
Ezúton is hálásan köszönjük mindazoknak, akik idén tőlünk rendeltek, vásároltak ballagási csokrot a kis ballagók számára!✨️
Boldog iskolás éveket kívánunk minden kis elballagó ovisnak! 🥰
Mi is már izgatottan várjuk az iskola kezdetét, de persze előtte jöhet már egy kis nyári szünet. 😀❤️🌸