Pas Mamuką Virtuvėje

Pas Mamuką Virtuvėje Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Pas Mamuką Virtuvėje, Kitchen/Cooking, Kaunas.

SU ŠV. VELYKOMIS VISUS! 🐣🐣🐣Linkiu visiems stiprių ir gražių margučių, dosnios Velykų bobutės bei gardžių Velykinių patie...
05/04/2026

SU ŠV. VELYKOMIS VISUS! 🐣🐣🐣
Linkiu visiems stiprių ir gražių margučių, dosnios Velykų bobutės bei gardžių Velykinių patiekalų!
GRAŽIŲ ŠVENČIŲ IR SAULĖTO BEI JAUKAUS VELYKŲ RYTO SU JŪSŲ ARTIMAISIAIS, O SVARBIAUSIA GEROS NUOTAIKOS!🐥🐥🐥

SVOGŪNŲ BLYNAIPaprastai ir greitai paruošiami.Labai skanūs ir traškūs! 👌3 vidutinio dydžio svogūnai1 stiklinė miltų1 sti...
10/02/2026

SVOGŪNŲ BLYNAI

Paprastai ir greitai paruošiami.
Labai skanūs ir traškūs! 👌

3 vidutinio dydžio svogūnai
1 stiklinė miltų
1 stiklinė vandens
pagal skonį bet kokių prieskonių ( pas mane karis)
pagal skonį druskos
0,5 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių
aliejaus (kepimui)

Svogūnus nulupti, padalinti į 4 dalis ir supjaustyti griežinėliais
Į dubenį suberti miltus, įberti druskos, prieskonių, kepimo miltelių, įpilti vandens ir išmaišyti.
Sudėti supjaustytus svogūnus ir gerai išmaišyti.
Keptuvėje įkaitinau aliejų, dėjau po šaukštą tešlos formuodama blynelius, keptuvę uždengiau dangčiu ir kepiau iš abiejų pusių, kol gražiai apkepė.
Iškepusius sudėjau ant popierinio rankšluosčio, kad sugertų aliejaus perteklių.
SKANAUS VISIEMS IR GRAŽIOS BEI LINKSMOS ŠVENTĖS! 💖💖💖

BLYNAI SU OBUOLIAIS IR CINAMONU .. jau seniai svajojau apie tokius blynus, purius,švelnius ir minkštus tarsi debesėlis.....
10/02/2026

BLYNAI SU OBUOLIAIS IR CINAMONU
.. jau seniai svajojau apie tokius blynus, purius,švelnius ir minkštus tarsi debesėlis...
O svarbiausia, kad obuoliai pjaustyti rankomis ir jaučiamas kiekvienas gabalėlis, tokie, kokių ir norėjau.
Žinoma jei Jūs norite, galite juos sutarkuoti burokine trintuve, taip pat bus labai skanu.
Taigi dalinuosi receptu:

1 kiaušinis
2 obuoliai
200 g. miltų
300 ml kefyro
pagal skonį malto cinamono
žiupsnelis druskos
2 valgomieji šaukštai cukraus
0, 5 arbatinio šaukštelio sodos
0,5 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių
šiek tiek cukraus pudros ( apibarstymii)
šlakelis aliejaus ( kepimui)

Obuolius nulupau, perpjoviau į 8 dalis ( galima ir į mažiau dalių) ir supjausčiau plonais griežinėliais bei sudėjau į dubenį.
Į kitą dubenį įmušiau kiaušinį, įbėriau žiupsnelį druskos, subėriau cukrų ir išmaišiau.
Tuomet supyliau kefyrą, subėriau miltus, sodą, kepimo miltelius ir išmaišiau.
Sudėjau supjaustytus obuolius, pabarsčiau cinamonu, išmaišiau ir palikau 10 minučių pastovėti.
Į keptuvę įpyliau šlakelį aliejaus, dėjau po šaukštą tešlos ir formavau blynelius. Uždengiau dangčiu ir kai apkepė viena pusė apverčiau, taip pat uzdengiau dangčiu ir kepiau kol iškepė kita pusė ( ant nedidelės kaitros).
Išėmusi iš keptuvės blynus sudėjau ant lėkštės išklotos popieriniais rankšluosčiais, kad sugertų aliejaus perteklių.
Tada sudėjau juos į kitą lėkštę, pabarsčiau cukraus pudra ir patiekiau prie kavos.
SKANIŲ VISIEMS BLYNŲ, GAMINKITE IR EKSPERIMENTUOKITE VISADA TIK SU GERA NUOTAIKA! 🥞🥞🥞

SU CEPELINŲ DIENA!Visiems skanių cepelinų!SKANAUS, GRAŽAUS BEI JAUKAUS SEKMADIENIO VAKARO!💖💝💖
01/02/2026

SU CEPELINŲ DIENA!
Visiems skanių cepelinų!
SKANAUS, GRAŽAUS BEI JAUKAUS SEKMADIENIO VAKARO!💖💝💖

PIKANTIŠKA UŽTEPĖLĖLabai skani ir paprasta paruošti.Tai tiesiog puikus užkandis! 👌3 kietai virti kiaušiniai2 rauginti ag...
30/01/2026

PIKANTIŠKA UŽTEPĖLĖ

Labai skani ir paprasta paruošti.
Tai tiesiog puikus užkandis! 👌

3 kietai virti kiaušiniai
2 rauginti agurkėliai
keptos vištienos ( galima dėti virtą vištienos krūtinėlę, bet kokią dešrą, labiausiai tai tiktų saliamis )
aš naudojau pusę virto vištienos šlaunelių mėsos kumpelio
pagal skonį druskos
pagal skonį maltų juodųjų pipirų
šiek tiek ciberžolės
1 skiltelė česnako
pagal skonį prieskonių ( aš naudojau Vegetą)
2 valgomieji šaukštai majonezo
1 kupinas šaukštelis garstyčių
šiek tiek žalumynų (pabarstymui)

Virtus kiaušinių trynius supjaustyti kubeliais, sutarkuoti per burokinę tarką arba tiesiog sutrinti šakute ( aš sutarkavau per burokinę tarką) ir sudėti į dubenį, vištienos kumpelį ir raugintus agurkus supjausčiau smulkiais kubeliais ir taip pat sudėjau į dubenį su kiaušiniais. Ten pat įtarkavau skiltelę česnako per smulkią morkų tarką.
Įdėjau majonezo, garstyčių, įbėriau ciberžolės ir pagardinau druska, pipirais bei Vegeta.
P.S. Vietoje majonezo galima naudoti grietinę ar natūralų jogurtą.
Viską gerai išmaišiau, užtepiau ant mėgstamos keptos duonos ( tik neužbarsčiau žalumynų, nes labai skubėjau) ir patiekiau.
Sūnus valgė užsigerdamas kava.
Galima valgyti tiesiog kabinant šaukšteliu, taip pat bus labai skanu.
SKANAUS IR JAUKAUS PENKTADIENIO VAKARO! 💞

VIŠTIENOS SKRANDUKAI SU DARŽOVĖMISMano vyras juos labai mėgsta, taigi nutariau jį palepinti. 😊😉2 pakuotės vištienos skra...
07/01/2026

VIŠTIENOS SKRANDUKAI SU DARŽOVĖMIS

Mano vyras juos labai mėgsta, taigi nutariau jį palepinti. 😊😉

2 pakuotės vištienos skrandukų
1 morka ( didesnė)
1 svogūnas
5 bulvės ( nedidelės)
1 valgomasis šaukštas pomidorų pastos
gabalėlis aviesto ( kepimui)
šiek tiek cukraus
pagal skonį Vegetos
pagal skonį druskos
pagal skonįmaltų juodųjų pipirų
šiek tiek ,, SVIESTELIO" prieskonių
šiek tiek šviežiai tarkuoto muskato riešuto
pagal poreikį karšto virinto vandens

Pirmiausiai pasiruošiau skrandukus.
Juos nuploviau, pusvalandį pamirkiau sūriame vandenyje ir išviriau iki norimo minkštumo.
Nukošiau ir truputėlį pasmulkinau.
Svogūną, morkas bei bulves nulupau ir supjausčiau norimo dydžio gabalėliais.
Į įkaitintą keptuvę įdėjau gabalėlį sviesto ir sudėjau ten pjaustytus svogūnus, morkas bei bulves. Taip pat sudėjau ir skrandukus, įtarkavau muskato riešuto, išmaišiau, uždengiau dangčiu ir troškinau ant silpnos ugnies 15 minučių karts nuo karto pamaišydama, kad neprisviltų.
Tada užpyliau karštu vandeniu, įdėjau pomidorų pastos, pastos, įbėriau šviežiai maltų juodųjų pipirų, druskos, šiek tiek cukraus, Vegetos bei ,, SVIESTELIO " prieskonių. Ir dar kokias 5 minutes patroškinau.
Prieskonius galite rinktis pagal savo skonį, kokie Jums patinka. Svarbiausia su jais nepersistengti.
SKANAUS IR GRAŽAUS BEI JUKAUS TREČIADIENIO VAKARO. 💝💝💝

SU TRIJŲ KARALIŲ APSILANKYMU!Linkiu Jums visiems sveikatos, ramybės ir palaimos.Gerų Jums metų ir ačiū, kad buvote kertu...
06/01/2026

SU TRIJŲ KARALIŲ APSILANKYMU!
Linkiu Jums visiems sveikatos, ramybės ir palaimos.
Gerų Jums metų ir ačiū, kad buvote kertu!
Tikiuosi ir šiais metais Jūsų palaikymo. Na, o aš stengsiuosi dalintis su Jumis savo receptukais.
GRAŽAUS IR JAUKAUS ANTRADIENIO VAKARO! 💞💝

TOBULI KEFYRO BLYNAI.. tikras atradimas! Jau nebeatsimenu kada kažką panašaus kepiau...Purūs kaip debesėliai, o svarbiau...
21/11/2025

TOBULI KEFYRO BLYNAI
.. tikras atradimas! Jau nebeatsimenu kada kažką panašaus kepiau...
Purūs kaip debesėliai, o svarbiausia, kad nereikia terliotis, kaip su mieliniais.
Jie skanūs ir šalti. Gali pakeisti bandeles.

250 ml kefyro
230 g. kvietinių miltų
1 kiaušinis
0,5 arbatinio šaukštelio sodos
pagal skonį cukraus
šiek tiek druskos
pagal poreikį aliejaus ( kepimui)

Į dubenį supilti kefyrą, įmušti kiaušinį, berti cukraus bei druskos ir išmaišyti.
Suberti dalį miltų ir išmaišyti iki vientisos masės.
Į kitą dubenį suberti likusius miltus, berti sodą ir išmaišyti. Šį mišinį suberti į dubenį su paruošta tešla.
Gerai išmaišyti, nes soda turi nusigesinti.

Į keptuvę įpilti aliejaus, dėti po desertinį šaukštą tešlos ir kepti ant labai mažos kaitros, kad nepradėtų svilti.
Iškepusius sudėjau ant popierinio ranksluosčio, kad sugertų aliejaus perteklių.
Patiekiau su obuoliene prie rytinės kavos.

P.S Kefyrą galima šiek tiek pašildyti. Tuomet blynai bus per pusę storesni. Bet aš jo nešildau, nes man užtenka ir tokio storumo.

SKANAUS IR LENGVOS PENKTADIENIO DIENOS BEI ARTĖJANČIO SAVAITGALIO! 💖💖💖

ORKAITĖJE KEPTI SKREBUČIAI SU OBUOLIAIS Aš visada juos prisimenu kai namuose turiu obuolių ir norisi kokio nors skanėsto...
19/11/2025

ORKAITĖJE KEPTI SKREBUČIAI SU OBUOLIAIS

Aš visada juos prisimenu kai namuose turiu obuolių ir norisi kokio nors skanėsto.
Skanu, taupu ir greitai pagaminama. Kas gali būti geriau?!
Labai paprasta ir kasdieniška...
Traškus batonas ir cinamonu kvepiantys obuoliai.
Taip paprasta, kad pasigamintų ir vaikai.

3 obuoliai
pagal poreikį batono riekelių
1 desertinis šaukštas grietinės
1 desertinis šaukštas šviežio tepamo sūrio
šlakelis citrinų sulčių ( aš naudojau laimo)
šiek tiek cukraus ( aš naudojau rudajį)
šiek tiek cinamono

Obuolius nuploviau, nulupau, pašalinau sėklalizdžius ir į dubenį sutarkavau per burokinę tarką, įpyliau šlakelį laimo sulčių bei išmaišiau.
Sudėjau grietinę, šviežią sūrį, įbėriau cukraus pagal skonį ir išmaišiusi užtepiau ant batono riekelių.
Taip paruoštas batono riekeles sudėjau ant skardos išklotos kepimo popieriumi. Viršų lengvai apibarsčiau cinamonu ir pašoviau į iki 180 - 190 C laipsnių įkaitintą orkaitę ir kepiau kol gražiai parudo, maždaug 10 - 12 minučių, nors viskas priklauso nuo jūsų orkaitės.
Išėmiau iš orkaitės ir patiekiau.
SKANAUS IR JAUKAUS TREČIADIENIO VAKARO! 💖💞

OBUOLIŲ PYRAGAS SU TRAŠKIA CINAMONO PLUTELEPirmiausia noriu visus pasveikinti su pyragų diena!Esu kepusi be galo daug ir...
06/11/2025

OBUOLIŲ PYRAGAS SU TRAŠKIA CINAMONO PLUTELE

Pirmiausia noriu visus pasveikinti su pyragų diena!
Esu kepusi be galo daug ir įvairių obuolių pyragų, bet šio pyrago receptą saugojau specialiai pyragų dienai.
Gavosi TOBULAS, drėgnas, minkštas ir sultingas.
Skanus iki negalėjimo! Tiesiog - neatsivalgomas! 👌
Tai vienas paprasčiausių pyragų, kokius tik esu kepusi.
O svarbiausia - jokio plakimo, jokio tešlos maišymo, Jums neprireiks net elektrinio mikserio.

300 g. obuolių nuluptų ir supjaustytų kažkur 1 cm dydžio gabalėliais
210 g. miltų
2 arbatiniai šaukšteliai kepimo miltelių
1/2 arbatinio šaukštelio valgomosios sodos
žiupsnelis druskos
100 g. cukraus ( jei obuoliai labai rūgštūs, dėkite daugiau)
2 kiaušiniai
120 ml aliejaus
120 ml graikiško jogurto

CINAMONINEI PLUTELEI :

1 valgomasis šaukštas sviesto
50 g. rudojo cukraus
1 arbatinis šaukštelis cinamono

Visi ingredientai turi būti kambario temperatūros.
Pailgą kekso formą ( mažesnę) išklojau kepimo popieriumi.
Dubenyje sumaišiau miltus, kepimo miltelius, sodą, druską ir cukrų.
Subėriau obuolius ir viską sumaišiau.
Kitame dubenyje sumaišiau kiaušinius, aliejų ir jogurtą.
Maišiau tik šakute, kad kiaušinių trinys ir baltymas susimaišytų, neplakiau.
Subėriau birius produktus į skystus ir šaukštu atsargiai išmaišiau, TIK JOKIAIS BŪDAIS NEPLAKTI, NEPERSISTENGTI, tik kol susijungė ingredientai.
Masę supyliau į paruoštą kepimo formą.
Mažame dubenėlyje sumaišiau sviestą, cukrų ir cinamoną. Pirštų galiukais maigiau sviesto, cukraus bei cinamono masę, kol gavau riebius trupinius.
Šiuos riebius cukraus trupunius tolygiai subėriau ant tešlos ir pašoviau į orkaitę, nustačiusi 180 C laipsnų temperatūrą.
Kepiau apie 40 - 50 minučių. Arba, kol plutelė tapo traški, o pyragas pilnai iškepė.
ŠAUNIOS JUMS PYRAGŲ DIENOS IR SVARBIAUSIA SKANIŲ PYRAGŲ!
DALINKITĖS NE TIK PYRAGAIS, BET IR ŠYPSENOMIS BEI GERUMU!💝🍰💝

VANILINIAI KEKSIUKAI .. mano sūnus pradėjo kepti šiuos keksiukus gana dažnai, todėl nusprendžiau, kad šių keksiukų recep...
29/10/2025

VANILINIAI KEKSIUKAI
.. mano sūnus pradėjo kepti šiuos keksiukus gana dažnai, todėl nusprendžiau, kad šių keksiukų receptas būtinai turi būti mano puslapyje.
Nenoriu šių keksiukų pristatyti kaip kažkokios naujienos, bet jie iš tiesų yra labai paprasti ir be galo skanūs. Todėl rekomenduoju ir Jums jų išsikepti.👌

4 kiaušiniai
200 g. cukraus
180 g. miltų
1,5 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių
150 g. sviesto
100 ml pieno
vanilės ekstrakto,cukraus ar 0,5 vanilės ankšties
žiupsnelis druskos

Į dubenį jis įmuša kiaušinius, suberia cukrų ir labai gerai išplaka elektriniu plakikliu, jų masė turi padvigubėti.
Vanilinį cukrųar pusės vanilės ankšties grūdelius suberia į purią kiaušinių masę.
Puodelyje išlydo sviestą, į jį supila pieną ir pamažu įmaišo į kiaušinių plakinį.
Miltus kruopščiai sumaišo su kepimo milteliais ir druska, juos įsijoja į tešlą ir lengvai išmaišo.
Silikoninę keksiukų kepimo formą patepa aliejumi ir į kiekvieną jų pila po 1 - 2 valgomuosius šaukštus tešlos ir pašauna į iki 200 C laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę ir kepa 10 minučių, vėliau kaitrą sumažina iki 180 C laipsnių ir kepa dar 10 minučių.
Iš šio nuridyto produktų kiekio jis iškepa 12 vnt. keksiukų.
SKANAUS VISIEMS IR GRAŽAUS BEI JAUKAUS VAKARO! 💖💖💖

Address

Kaunas

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Pas Mamuką Virtuvėje posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share