22/04/2025
Kiedy to zleciało?! 🐰🌷🙃
Staraliśmy się na wszystkie sposoby, żeby złapać każdy moment i każdy promyczek słońca, a i tak Wielkanoc dosłownie śmignęła mi przed oczami 😅
Po prostu piękne chwile mają to do siebie, że trwają zdecydowanie za krótko 😌💗
Przynajmniej kreatywne baterie naładowane i mam mocne postanowienie wejścia dzisiaj do gabinetu. Już się nie mogę doczekać aż wrócę do domu 😁
Boję się tylko ilości ,,pokus” po drodze: piękna pogoda, ogród, zabawa z psami… TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI! Może mi się uda dotrzeć do biurka 😅
A jakie pokusy odciągają Cię dziś od pracy? 😉
***o ***owielkanocne 🌸