09/11/2024
Tym wyjątkowym dla mnie tortem z okazji 4 urodzin mojego Synka żegnam się z Wami... 🥹💔
Z całego serca dziękuję Wam za te ponad 3 lata wspólnej, słodkiej drogi 🎂 za setki zamówionych tortów, ciast i ciasteczek 🧁
Niestety moja doba okazała się za krótka i po powrocie do ukochanego zawodu 🤰💉🏥 brakuje już czasu i energii na nocne pieczenie🫣😉
Bardzo się cieszę, że mogłam Wam towarzyszyć podczas tylu ważnych uroczystości 🫶
Nie mówię żegnaj, lecz do zobaczenia bo być może kiedyś jeszcze do Was wrócę... 😉😘