20/03/2026
Jak Ci się podoba? Co Ci się podoba w tym mieszkaniu?
Właśnie dostałam pakiet zdjęć od fotografki Adrianny Kochańska
https://kochanska.art/pl/
Lubię to wnętrze. Jest kolor, jest oddech, jest światło, jest sporo mebli poddanych renowacji jak krzesła czy fotele, naturalne materiały, polskie produkty, rzeczy przywiezione z różnych miejsc. Brakuje jedynie roślin, bo Inwestor często wyjeżdża i nie chciał obciążać nikogo "podlewaniem kwiatków".
Jest jeszcze dużo miejsca, kilka pustych ścian, które zapełnią się w swoim czasie - bo mieszkanie to nie jest zamknięty rozdział, to historia z wieloma odcinkami, zwrotami akcji i nowymi bohateriami.