04/05/2026
HALTYSZTELA NIECZYNNA W SEZONIE 2026
Wśród mieszkańców Orzesza krąży pewne przekonanie, że każde nowe, małe przedsięwzięcie, które się tu otwiera po roku zostaje zamknięte. Niektórzy nazywają to nawet klątwą Orzesza :) Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że ta „klątwa” dopadła i nas, ale tak nie było. Haltysztela nie jest i nie była nieudanym przedsięwzięciem. Była spektakularnym przypadkiem pełnym dobrej energii i pysznego jedzenia. Wasze zaangażowanie, uśmiechy, obecność, miłe słowa, wsparcie i cierpliwość w gigantycznych kolejkach - za to jesteśmy Wam niewymownie WDZIĘCZNI 🧡
Niektórzy powiedzą, że to klątwa Orzesza… a ja myślę, że Orzesze to właśnie taki przystanek dla tych, co potrzebują uwierzyć w siebie i sięgnąć po niemożliwe 💫 Że mieszkają tu czarodzieje, zielone wiedźmy i dobre wróżki, którzy swoim dobrym słowem i zaangażowaniem sprawiają, że rośnie serce, odwaga i siła by rzucić się w nieznane 🔥 I to nie klątwa, pchnęła nas w tym kierunku a Wasza niesamowita energia 🌞
Daliście nam tyle, że uwierzyliśmy w nasze największe marzenie :) dlatego zniknęliśmy tak nagle z mapy Orzesza i wywróciliśmy nasze życie do góry nogami 🙃 Szukamy TEGO miejsca gdzie Haltysztela rozwinie skrzydła i będzie czymś więcej, niż tylko zielonym foodtruckiem z lodami 🍦💚 🌅 Czymś, czym miała być od samego początku.
Mam wiadomość do wszystkich, którzy nie rozumieją dlaczego zostawiliśmy tak dobrze prosperujący biznes i zaryzykowaliśmy nieznane - spójrzcie jak wielką macie MOC! ☺️ Używajcie jej mądrze, bo niektórych możecie wysłać nawet na księżyc 😄
To nie jest koniec Haltyszteli, to jest dopiero początek💫 Trzymajcie za nas kciuki i wspierajcie nadal dobrym słowem a może już wkrótce zaprosimy Was do naszego nowego, magicznego MIEJSCA 👏🌞💫💚
Do zobaczenia! 👋🏻 #👋🏻❤️