13/05/2026
Warto pomagać , jeśli macie coś na oddanie , bo przecież szkoda wyrzucać warto przy okazji pomóc , zachęcam bardzo.
Drodzy Przyjaciele! 👋
Dzięki Wam nasz post o poszukiwaniu potrzebujących rodzin dotarł do wielkiego grona odbiorców. 💪 Udało nam się namierzyć kilka rodzin z powiatu poddębickiego, które potrzebują naszej i Waszej pomocy. Wierzymy, że siła tkwi w lokalnej społeczności. 🤝
Od dziś rozpoczynamy zbiórkę rzeczy, aby wesprzeć rodziny z naszej bezpośredniej okolicy, które znalazły się w trudniejszej sytuacji życiowej. Czasem drobny gest dla nas, dla kogoś innego staje się ogromnym ułatwieniem codzienności. 🫶
Aktualnie najbardziej potrzebujemy:
- meble kuchenne
- kanapa
- kuchnia gazowa
- toaleta
- wanna
- pralka
- krzesła
- panele lub płytki 32m2
- meble łazienkowe
- pościel / koce / kołdry
- naczynia / garnki
- szafa ok. 180 szerokość x 200 wysokość
- żyrandol pokojowy
- 2 krzesła do biurek
- pojemniki na zabawki / zabawki
- przybory do rękodzieła
- rolko-wrotki
- łóżko z palet
- odzież dla chłopczyka (122 góra, spodnie 134, buty roz. 31, 32)
- odzież dla mężczyzny (góra rozm. L, buty rozm. 44)
Oczywiście te rzeczy nie muszą być nowe. Używane również ogromnie pomogą tym rodzinom! Każdą podarowaną rzecz przyjmiemy z ogromną wdzięcznością. 🙏
Gdzie i kiedy?
Jeśli masz coś z powyższych rzeczy do podarowania to proszę napisz do nas bezpośrednio na priv 📩 z informacją co posiadasz do oddania. Nie masz nic do oddania, a chcesz pomóc w inny sposób np. pomoc przy przewożeniu rzeczy itp? Również napisz!
Pamiętajmy, że dobro wraca, a każda przekazana rzecz to realna pomoc dla kogoś, kogo mijamy na co dzień na ulicy. Pokażmy, że nasze sąsiedztwo ma wielkie serce! ❤️
"Nie liczy się to, ile posiadasz, ale to, ile serca potrafisz oddać innym"
Zróbmy razem coś wielkiego!