08/05/2026
Dzisiaj odbyły się w GOKu zajęcia jogi,które poprowadziła p.Bogusia z Suwałk.Większość z nas po raz pierwszy miała okazję uczestniczyć w zajęciach tego typu tzn.wzmacniających mięśnie,poprawiających elastyczność kręgosłupa i zwiększających stabilność ruchową.Mamy nadzieję na więcej takich spotkań..👌