14/03/2025
Siemanko!
Sarna wita się z Wami w ten piąteczek 🦌
Kawka jest, robótka jest, świeczki w torbie są.
Może pogoda nie rozpieszcza, ale zawsze to piątek, weekendu początek - więc głowa do góry, pierś do przodu i zdobywamy świat!
Dzikusy dziś nie odpoczywają, tylko dostarczają Wasze zamówienia 🤗
Część świeczek nasz Wilk rozwiezie dziś po Kotlinie Kłodzkiej, a część właśnie jedzie ze mną do Oleśnicy!
Pytacie często o opcje odbioru zamówień, więc spieszę z wiadomością, że po wcześniejszym umówieniu jest opcja dostarczenia Wam wszystkiego, czego chcecie w okolicach Kłodzka a także Wrocławia i Oleśnicy 🙌
Jeśli mieszkacie gdzieś indziej zostaje wysyłka - nasze rękodzieło pięknie pakujemy oraz zabezpieczamy folią bąbelkową, a następnie wkładamy w kartonik, aby podróż była bezpieczna 🧳
P.S. Pamiętajmy, że internety uwielbiają lajki, udostępnienia i komentarze. Zostawiając po sobie ślad pomagasz nam się rozwijać i docierać do nowych fanów rękodzieła ✨
P.S. 2. W torbie z zamówieniem dominuje pewien kształt świecy 😅 Kto pierwszy zgadnie jaki to motyw, zgarnie zapachową woskową zawieszkę 🌸