07/01/2026
2025 legjei ❤️
Már el is telt egy hét az újévből, és csak most realizálom, hogy eddig még nem köszöntem meg Nektek a sok-sok adventi és karácsonyi rendelést 🙈 A képeken láthatjátok, mit is jelent ez számokban 💪🏻
Életem legszorgosabb adventi időszaka volt, túlzás nélkül állíthatom, hogy ebben a 4 hétben éjjel-nappal festettem 🤓 Nem mondom, hogy nem volt köztük egy-egy nehéz óra, amikor azt éreztem, hogy nem úgy húz az ecsetem, ahogy én szeretném, vagy hogy annyira reszket már a kezem, hogy nem bírok egyenes vonalakat összehozni. De azt mindenképpen kijelenthetem, hogy mindegyik munkám végén örömet és hálát éreztem. Köszönöm, hogy ilyen sokan engem választottatok, és ilyen sokatok karácsonyi ajándékának én is a részese lehettem ❤️
Legyen örömteli és sikeres a 2026-os évetek!
Ölelés,
Vákár Zsanett