03/11/2024
Najťažšia lekcia, ktorú som sa ako dospelá naučila, je, že musím pokračovať, aj keď sa vo vnútri cítim úplne zlomená.
Nezáleží na tom, či ma bolí srdce, či smútim, alebo či som príliš unavená na to, aby som vstala z postele.
Život nečaká na to, kým chytím dych; len sa posúva ďalej.
Tak, musím pokračovať ďalej, aj keď chcem len chvíľku oddychu.
Ešte ťažšie je uvedomiť si, že nás na toto nikto naozaj nepripraví.
Vyrastáme s vierou v šťastné konce, no potom zistíme, že prežitie často znamená predstierať, že sme v poriadku, aj keď nie sme.
Možno to je tá najťažšia časť, nie len prežiť, ale robiť to bez toho, aby sme ukázali ako nás to ťaží.
A nejako nachádzame silu, o ktorej sme nevedeli, že máme, pretože napriek tomu všetkému pokračujeme d'alej .... Cit.web