Woondecoratie, interieur en cadeautjes
unieke planten, pasfoto's en fotoprints, fotografie
12/09/2024
STUDIO M x OPEN WALLETJE
Iedereen welkom op zondag 22 september van 11u-17u, shop de leukste cadeautjes, unieke wenskaartjes, of mooie decoratie items tijdens onze laatste Stock Clearance Sale! Shoppen kan nu ook al mèt korting op www.studio-m-knokke.be
-heist
11/07/2024
STUDIO M x STOCKSALE - Na zorgvuldige overweging en evaluatie hebben we besloten om ons winkelgedeelte te sluiten. Dit is geen beslissing die we lichtvaardig hebben genomen, maar het resultaat van een grondige analyse van de huidige markttrends en onze eigen mogelijkheden als bedrijf.
Het sluiten van onze fysieke winkel betekent dat we niet langer de gezellige ontmoetingsplaats kunnen zijn waar we zo van hebben genoten. We willen onze oprechte dank betuigen aan al onze trouwe klanten die door de jaren heen deel hebben uitgemaakt van de warme sfeer die uniek maakte. Jullie steun en enthousiasme hebben ons altijd geïnspireerd en gemotiveerd.
Hoewel we afscheid nemen van het persoonlijke contact dat we in onze winkel hebben gehad, willen we benadrukken dat Studio M niet volledig verdwijnt. We blijven actief met onze webshop, waar jullie nog steeds kunnen genieten van onze producten en diensten. Onze webshop blijft open en zal worden bijgewerkt met nieuwe collecties, aanbiedingen en mogelijkheden voor jullie, onze gewaardeerde klanten.
Onze passie voor kwaliteit, stijl en klantenservice blijft onverminderd en we kijken ernaar uit om jullie allemaal te blijven bedienen, zij het in een iets andere hoedanigheid. Mochten jullie vragen hebben over deze verandering of over onze online activiteiten, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We staan altijd klaar om te helpen.
Nogmaals, hartelijk dank voor jullie voortdurende steun en begrip. Samen kijken we uit naar een nieuwe fase voor Studio M, waarin we blijven streven naar uitmuntendheid en innovatie.
BLACK FRIDAY komt eraan maar jullie kunnen nu al online shoppen met de maximale korting! Ontdek de kortingen vlug in je winkelmandje 💥💯
15/07/2023
SUMMER SALE x STUDIO M
Spread the good vibes want vanaf vandaag shop je met maar liefst 20% korting op alle kamerplanten en 10% korting op alle andere collecties bij
21/06/2023
Summer, summer, summertime🎶...🌞
Sing back en relax in deze cosy Island Seater van .bali . Smile, breathe and go slowly, helemaal klaar voor een gezellige zomeravond met je vriendinnen!
08/04/2023
Helemaal uitgeslapen en klaar voor het Paasweekend in ? Mis onze best verkochte lamp zeker niet, een prachtige handgemaakte eyecatcher die bestaat in maar liefst 3 formaten en 2 kleuren (naturel of black). Dit unieke stuk tovert elke kamer of overdekt terras om in een boho chique ruimte! Snel geleverd én geinstalleerd door
17/03/2023
Pink is all you need today! 🥰
13/12/2022
TREASURE HUNTING Heb je de nieuwe collectie van al ontdekt? Jouw home sweet home voor al die imperfecte en vrolijke woonaccesoires. Alle producten zijn 100% handgemaakt met veel geduld en liefde, ontdek snel deze vrolijke collectie gifts, dierenkleden, textiel en messing ontwerpjes bij
10/12/2022
Deze sierlijke en handgemaakte kussens uit 100% linnen zijn zeer duurzaam en geven je interieur een warme touch. Elke kussenhoes heeft een uniek tintje omdat ze met de hand geweven en geverfd zijn. Ze zijn vanaf nu te bestellen via onze webshop en vanaf volgende verkrijgbaar in de Studio!
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Studio M nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.
Studio M is geen shop. Studio M is een beleving. Een wandeling doorheen een creatief landschap waar ieder zijn meug vindt en waar je vooral blij van wordt! Het hart van Studio M is een fotostudio waar je terecht kan voor een shoot op formaat. Door onze achtergrond in de eventsector kunnen wij ‘all the way’ gaan voor uw fotoproject: het simuleren van achtergronden, technisch hoogstaand photoshopwerk en leveren van prints op groot formaat zijn nog maar enkele mogelijkheden. Cash verdienen met je webshop? Laat ons de perfecte productfoto’s maken. Wij adviseren je graag met tips & tricks rond social media en online verkoop. Een simpele pasfoto nemen kan natuurlijk ook. Wij werken op maat, maar vooral: persoonlijk.
Kuier door onze studio en ontdek onze persoonlijke selectie aan handpicked of handmade woonaccessoires, planten en deco. Leuke gimmicks zoals wenskaarten, stationary, agenda’s, planners en stickers leuken het geheel op.
U kan niet kiezen? Verras iemand met een Studio M- cadeaubon en scoor Big Time bij je vrienden of familie!
Raoul de Schuyter is van alle markten thuis. Van kindsbeen af liep hij rond met een camera die groter was dan hijzelf. Zijn fascinatie voor beeld en klank kent geen grenzen. Met honderden events op de teller en klinkende klanten zoals Walt Disney, Studio 100, Telenet, Proximus, Coca-Cola, Brussels Airport, Studio Brussel, Leonidas…. en zijn we nog maar aan het topje van de berg. In dat kielzog volgden diverse communicatiebureaus, event-agencies, overheidsinstanties, gemeentebesturen, musea en expo’s…. Die leerschool zorgde voor een immense kennis waardoor Raoul creatief én snel werk levert.
Thais Lingy heeft oog voor stijl en deco. Als interieurspecialiste en grafisch vormgeefster zorgt ze voor frisse combinaties en creëert ze een warme, persoonlijke thuis. Met een passie voor woonaccessoires en deco tovert ze elke ruimte om tot een pareltje om u tegen te zeggen. Ook Thais werkt op maat en ontwerpt originele gimmicks zoals geboortekaarten en alles wat daarbij hoort.
Beide zijn ze fiere ouders van Mila. En je raadt het al: die kleine opdonder was de inspiratie tot de naam van hun studio. Na zoveel jaren in ‘the biz’ kunnen Raoul en Thais eindelijk samenwerken en dit avontuur nieuw leven inblazen.