Samyn Wonen

Bellen Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Samyn Wonen Investeren in thuiskomen. "SAMYN" staat garant voor modern wonen in een hoogwaardige wereld waarin u zich thuis voelt.

Schoonheid openbaart zich wanneer vorm, kleur en proportie in harmonie samenkomen.

🌟 Een nieuwe stap voor Samyn Wonen. Welkom Paul Rogers! Belgisch design merk met een filosofie die perfect aansluit bij ...
15/10/2026

🌟 Een nieuwe stap voor Samyn Wonen. Welkom Paul Rogers!
Belgisch design merk met een filosofie die perfect aansluit bij ons verhaal van meer dan 100 jaar ondernemerschap.

🍾 Meer dan 100 jaar interieur, meubelen en ondernemerschap - doorgegeven van generatie op generatie
12/10/2026

🍾 Meer dan 100 jaar interieur, meubelen en ondernemerschap - doorgegeven van generatie op generatie

10/10/2026

❔Waarom kiezen voor Samyn Wonen ❔

🤝 Onze baseline kwam er niet zomaar. Dit is het verhaal dat erachter schuilt.
07/10/2026

🤝 Onze baseline kwam er niet zomaar. Dit is het verhaal dat erachter schuilt.

Bezoek ons vandaag tijdens het Weekend van de Klant en wij zorgen voor wat extra welriekende sfeer en gezelligheid 🤩    ...
03/10/2026

Bezoek ons vandaag tijdens het Weekend van de Klant en wij zorgen voor wat extra welriekende sfeer en gezelligheid 🤩

Thuiskomen. Ook op het werk.Samyn Wonen breidt uit naar de werkplekMet een strategisch partnership met het Italiaanse de...
23/09/2026

Thuiskomen. Ook op het werk.

Samyn Wonen breidt uit naar de werkplek

Met een strategisch partnership met het Italiaanse designmerk ICF breidt Samyn Wonen zijn aanbod uit met hoogwaardig kantoormeubilair. Naast Investeren in thuiskomen willen we voortaan ook bedrijven helpen om thuis te komen op het werk — met dezelfde aandacht voor design, comfort, kwaliteit en een doordacht totaalinterieur.


- https://mailchi.mp/39677fd03834/thuiskomen-ook-op-het-werk

Na de succesvolle tentoonstelling van Louise Lane krijgt onze permanente kunstcollectie opnieuw haar vertrouwde plek in ...
17/09/2026

Na de succesvolle tentoonstelling van Louise Lane krijgt onze permanente kunstcollectie opnieuw haar vertrouwde plek in de showroom.

Ontdek werken van Koen Frans Deweerdt, Nick Ervinck, Filip Decoster, Noortje Leijten, Christian Menu, Michel Braun, Jef Snauwaert, Jacques Villeglé en Jean Miotte.

Het blijft bijzonder om zo’n mooie afwisseling van sterke kunstenaars te mogen tonen, midden tussen onze collectie designmeubelen.

Kunst & design, samen onder één dak bij Samyn Wonen.

Al meer dan 100 jaar ondernemen we met Samyn Wonen in Roeselare. Vier generaties, elk met hun eigen visie, maar steeds m...
13/09/2026

Al meer dan 100 jaar ondernemen we met Samyn Wonen in Roeselare. Vier generaties, elk met hun eigen visie, maar steeds met dezelfde passie voor vakmanschap, interieur en persoonlijke service.

Naar aanleiding van de expo Deuredoen blikt KW Roeselare mee terug op ons familie- en ondernemersverhaal: een verhaal van durven, veranderen en vooral blijven vooruitkijken.

Dank aan KW Roeselare voor de mooie redactionele inpassing en om meer dan een eeuw ondernemerschap mee in de kijker te zetten.

De Krant van West-Vlaanderen Samyn Wonen

Nieuw bij Samyn Wonen: Ceccotti Collezioni.De haute couture van het meubeldesign. Italiaans meesterschap, sculpturale vo...
11/09/2026

Nieuw bij Samyn Wonen: Ceccotti Collezioni.

De haute couture van het meubeldesign. Italiaans meesterschap, sculpturale vormen en materialen van uitzonderlijk niveau.

Absolute wereldtop. En vanaf nu te ontdekken bij Samyn Wonen.

Ceccotti Collezioni

Adres

Roeselare

Openingstijden

Dinsdag 14:00 - 18:30
Woensdag 14:00 - 18:30
Donderdag 14:00 - 18:30
Vrijdag 14:00 - 18:30
Zaterdag 10:00 - 12:00
14:00 - 18:00

Telefoon

+3251227107

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Samyn Wonen nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Samyn Wonen:

Delen

Categorie