16/05/2026
Обикновено не се вълнувам от теми, към които нямам пряк интерес. Този път обаче бях безкрайно съпричастна към Дара. Навсякъде попадах на отвратителни постове и коментари. Не спирах да си представям какво щеше да бъде, ако моето собствено дете беше на нейно място и върху него се изливаше цялата тази помия и омраза. Мислех си за нея и за родителите ѝ, които изведнъж се оказаха в центъра на събитие, за което ще се говори дълго.
Днес душата ми триумфира!
Триумфира заради това сърцато момиче, което не е нито поредният прехвален футболист, нито от онези българи, заради които имаме лоша репутация по света. Тя е истинско чудо. Един тайфун, който изкрещя в лицето на всички: „Аз мога!“
Попиля конкуренцията с енергията си и собственото чувство за място и принадлежност.
Най-красивата ирония в цялата ситуация е, че Дара победи!
Тя написа история, която ще вдъхновява поколения. Този път красива история.
БРАВО ДАРА, БРАВО!
О, да, и английският й е чудесен.
https://www.facebook.com/share/1H1BSD1osD/
За участия /booking/:
[email protected]
+359886665051