Ukrainian crafts for Ukrainian victory

Ukrainian crafts for Ukrainian victory One-of-a-kind Ukrainian ethnic handmade products made in Ukraine. In Montreal, delivery is possible.

UPD: дякую, друзі! Завдяки вам  #аптечкачервня є! ✅ Скрішот у коментарі 🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺Привіт, друзі! Час біжить і ми вже збира...
06/11/2026

UPD: дякую, друзі! Завдяки вам #аптечкачервня є! ✅ Скрішот у коментарі
🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺
Привіт, друзі! Час біжить і ми вже збираємо наш , а саме #аптечкачервня

✳️ Мета 200$- стільки коштує сформувати одну якісну аптечку - і відправляємо їх на фонд Aider UA/ Help UA який закуповує потрібні складові, комплектує аптечки і інший якісний такмед і відправляє в Україну. Тобто наше завдання зібрати гроші. Всю іншу роботу по замовленню, відправленню, комунікаціям зроблять вони.

Ви можете:
🔹самостійно робити регулярні щомісячні платежі безпосередньо на фонд ( реквізити на їхній сторінці) або
🔹допомагайте тут, я вам буду нагадувати щомісяця 🙂🔨🔨🔨
Будь-яка сума буде допоміжною.
Оберіть суму, яка не зруйнує ваш бюджет, але надасть відчуття причетності до важливої справи.

✅ Будь-який посильний донат 5-7-10-15-100$ через інтерак або PayPal на [email protected] з поміткою
« на аптечку» ( first aid kit)

Буду відмічати вас в коментах і дякувати 😍
Це наша маленька, але постійна доза підтримки у цьому нестабільному світі.

Фото внизу - зі сторінки фонду. Ці аптечки вже отримані в Україні .
А ми продовжуємо 🤝🫶🤝

Звіт-підсумок за травень 🌸🌼🌺Ми разом зібрали 1100$. Дякую всім, хто долучається! 🤝❤️🤝Дочитайте, будь ласка, до кінця.• В...
06/07/2026

Звіт-підсумок за травень 🌸🌼🌺
Ми разом зібрали 1100$.
Дякую всім, хто долучається! 🤝❤️🤝

Дочитайте, будь ласка, до кінця.

• Вироби зі сторінки ( торбинки, прикраси), 350$, кошти відправлені на такмед ( турнікети Січ)

• Наш щомісячний збір на щомісячну аптечку 200$

• Лотерея і збір на зарядні станції ecoflow і тепловізори 550$, на допомогу великому збору.

Друзі, хочу ще раз нагадати, що якщо ви шукаєте подарунок, розгляньте варіанти тут: прикраси з бісеру, торбинки, піни. Бо 100% оголошеної тут ціни перетвориться на захист життя. Я буду періодично нагадувати дописами з фото і буду вдячна за ваші поширення серед своїх знайомих і колег.

Поширюємо, купуємо, допомогаємо 😍

Друзі, привіт! Щира подяка летить вам за підтримку проміжного збору і лотереї на допомогу великого збору на 6 зарядних с...
06/04/2026

Друзі, привіт! Щира подяка летить вам за підтримку проміжного збору і лотереї на допомогу великого збору на 6 зарядних станцій і 6 тепловізорів. Величезний запит на 1 млн був подрібнений на шматочки і ми з вами долучилися до одного з них, який проводять у ТГ каналі Закопай окупанта ( розігруємо 2 їхніх брелка). Посилання на поточний стан збору залишу, там вже залишилося набагато менше, ніж зібрали 🤝🤝🤝
А ми з вами разом зібрали 550$ ( квитки і поповнення на збір), вони вже відправлені через PayPal і будуть переведені на рахунок монобанку. Додам пізніше в коментарях.
( вже додала в коментарях скріншот)

Сьогодні зробили розіграш. Перепрошую за затримку, трохи вибилась з графіку 🙃
Дякую до неба, що підтримуєте. Нам треба продовжувати допомагати. Вірити собі і своїм людям. Не зневірюватися. Тримаємо стрій.
Усім з виграшними номерами, я написала в особисті, а у виграші, як завжди, ми всі
✊❤️✊

06/04/2026
05/26/2026

Друзі, хто долучився до запуску процесу - це відео-подяка для вас, від дітей, що дуже залучені у збір коштів на виготовлення джерок.

Родина, що робить джерки, вже встановила сонячні панелі, тож процес зараз іде на повну.
Потреба в мʼясі є постійною, бо запити від військових є постійними.

А я, скористаюся нагодою, і після подяки попрошу вас долучитися до лотереї, що щойно розпочалася. Там потреби не менш важливі. Ми можемо додати нашу частинку допомоги
🤝❤️🤝
Посилання на лотерею в першому коментарі
Дякую всім, хто продовжує допомагати.

UPD: друзі, це допис два в одному: подяка від дітей за попередню допомогу і моє прохання підтримати нову лотерею на інший збір. Вибачте, якщо заплутала і безмежна подяка всім, хто підтримав збір на джерки і нову лотерею

UPD: зібрали, розіграли, кошти відправили! Дякую всім причетним! Окремий допис  про це 4-го червня. *************Друзі, ...
05/23/2026

UPD: зібрали, розіграли, кошти відправили! Дякую всім причетним! Окремий допис про це 4-го червня.
*************
Друзі, памʼятаєте раніше ми робили багато розіграшів з гільзами-брелками і розмальованими гільзами? Це була наша допомога на підтримку зборів, що проводила ТГ спільнота «Закопай окупанта» ( залишу лінк у коментах)
Гравійовані і розписані гільзи різних калібрів, підсвічники з гільз, брелоки - то їхня робота. Зараз вони взяли на себе відповідальність зібрати 1/4 частину великого збору на зарядні станції EcoFlow і тепловізійний приціл. Деталі великого збору поставлю в коментарі.

Давайте допоможемо? 🤗 Стратегія їсти великого слона по шматочками, працює, це перевірено 😉

Підібрати і привезти сюди такі призи зайняло трохи часу і допомоги добрих людей, але вони того варті.
Брелки - від «Закопай окупанта», патчі я купила на підтримку іншого збору і із задоволенням додаю їх до цієї лотереї.

Маємо 4 призи, заряджені подвійною любовʼю і підтримкою за донат:

✅ Один квиток 25$, кількість квитків необмежена.

✅Можна взяти участь анонімно, напишіть мені в особисті

✅Переказ через interac або PayPal на [email protected]

✅ Можна перерахувати будь-яку суму без участі у лотереї, з поміткою « ecoflow »

✅Раптом ви захочете підтримати і гарантовано мати патч чи брелок з гільзи, то ще є один такий патч (50$) і один брелок з надписом Azovstal/Mariupol (50$)

Дякую всім, хто розуміє, що є потреба у наших донатах, щоб захистити життя 🤝❤️🤝

Друзі, привіт. Завдяки вам, хто купив вироби зі сторінки і просто  задонатив на поточний збір, вдалося  зібрати і відпра...
05/19/2026

Друзі, привіт. Завдяки вам, хто купив вироби зі сторінки і просто задонатив на поточний збір, вдалося зібрати і відправити 350 cad.
І ось ділюся з вами звітом: в Україні вже купили 15 турнікетів Січ і на залишки трошки кави для військових.
Дякую щиро! 🤝❤️🤝

🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂

FR: Salut les amis! Grâce à vous, à celles et ceux qui ont acheté des créations sur la page et à ceux qui ont simplement fait un don pour la collecte en cours, nous avons réussi à amasser et envoyer 350 $ CAD.

Je vous partage donc un petit compte rendu: en Ukraine, ils ont déjà pu acheter 15 garrots SICH, ainsi qu’un peu de café pour les militaires avec le montant restant.
Un immense merci du fond du cœur ! 🤝❤️🤝

✅ UPD: дякую, любі. Разом ми зібрали аптечку травня! Скріншот переказу у коментах. Гарних вихідних ❤️*******************...
05/15/2026

✅ UPD: дякую, любі. Разом ми зібрали аптечку травня! Скріншот переказу у коментах. Гарних вихідних ❤️
*************************
Доброго ранку, друзі 😍
Мусимо зібрати на аптечку перед довгими вихідними 🙏
Будь-яка посильна сума, що не зруйнує ваш бюджет і запланований відпочинок буде дуже вчасним донатом, щоб допомогти Aider UA/ Help UA спакувати на одну аптечку більше. І дасть можливість підтримати тих, хто захищає Україну.

PayPal або e-transfer на [email protected]
Початок вже є, треба закрити.

Краще за ранкову каву може бути лише кава з донатом 😍

✅ UPD: дякую, любі. Разом ми зібрали аптечку травня! Скріншот переказу прикріпляю в коментах. Гарних вихідних ❤️********...
05/13/2026

✅ UPD: дякую, любі. Разом ми зібрали аптечку травня! Скріншот переказу прикріпляю в коментах. Гарних вихідних ❤️
*****************
Привіт, друзі! Час біжить і ми вже збираємо наш , а саме #аптечкатравня

✳️ Мета 200$- стільки коштує сформувати одну якісну аптечку - і відправляємо їх на фонд Aider UA/ Help UA який закуповує потрібні складові, комплектує аптечки і інший якісний такмед і відправляє в Україну. Тобто наше завдання зібрати гроші. Всю іншу роботу по замовленню, відправленню, комунікаціям зроблять вони.

Ви можете:
🔹самостійно робити регулярні щомісячні платежі безпосередньо на фонд ( реквізити на їхній сторінці) або
🔹допомагайте тут, я вам буду нагадувати щомісяця 🙂🔨🔨🔨
Будь-яка сума буде допоміжною.
Оберіть суму, яка не зруйнує ваш бюджет, але надасть відчуття причетності до важливої справи.

✅ Будь-який посильний донат 5-7-10-15-100$ через інтерак або PayPal на [email protected] з поміткою
« на аптечку» ( first aid kit)

Буду відмічати вас в коментах і дякувати 😍
Це наша маленька, але постійна доза підтримки у цьому нестабільному світі.

Фото внизу - зі сторінки фонду. Вже сформовані аптечки перед відправкою.
Тож продовжуємо 🤝🫶🤝

Address

On-line Store
Montreal, QC

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Ukrainian crafts for Ukrainian victory posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Ukrainian crafts for Ukrainian victory:

Share