06/11/2026
UPD: дякую, друзі! Завдяки вам #аптечкачервня є! ✅ Скрішот у коментарі
🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺
Привіт, друзі! Час біжить і ми вже збираємо наш , а саме #аптечкачервня
✳️ Мета 200$- стільки коштує сформувати одну якісну аптечку - і відправляємо їх на фонд Aider UA/ Help UA який закуповує потрібні складові, комплектує аптечки і інший якісний такмед і відправляє в Україну. Тобто наше завдання зібрати гроші. Всю іншу роботу по замовленню, відправленню, комунікаціям зроблять вони.
Ви можете:
🔹самостійно робити регулярні щомісячні платежі безпосередньо на фонд ( реквізити на їхній сторінці) або
🔹допомагайте тут, я вам буду нагадувати щомісяця 🙂🔨🔨🔨
Будь-яка сума буде допоміжною.
Оберіть суму, яка не зруйнує ваш бюджет, але надасть відчуття причетності до важливої справи.
✅ Будь-який посильний донат 5-7-10-15-100$ через інтерак або PayPal на [email protected] з поміткою
« на аптечку» ( first aid kit)
Буду відмічати вас в коментах і дякувати 😍
Це наша маленька, але постійна доза підтримки у цьому нестабільному світі.
Фото внизу - зі сторінки фонду. Ці аптечки вже отримані в Україні .
А ми продовжуємо 🤝🫶🤝