09/06/2026
❗️❗️❗️ ❗️❗️Prosím pozor❗️❗️❗️❗️❗️
Pokud byste rády obdarovaly paní učitelky, asistentky, vychovatelky, trenérky kytičkou z mého ateliéru, je doopravdy nutné objednat zavčas🙏🙏🙏 vzhledem k počtu objednávek nebudu bohužel schopna reagovat tak pružně jak jste zvyklý a nebo nebudu mít dostatek květin… stále si i přes zvýšený zájem (což mne moc těší), držím svou zásadu, že neplýtvám květinami a objednávám je přímo na vaše objednávky🙏 tak Vám zajistím kvalitní čerstvé květiny. Začínám konečně domixovávat i s květinami z vlastní produkce 🤩 takže děvčátka, pište si a volejte🙏 608 359 104, protože kdo má objednáno, má své jisté😉☺️