12/05/2026
Nebudu vám lhát...
.. Holka s buchtou prožívá těžké časy. Rok 2026 je u nás ve znamení personální obměny, což je dlouhý a náročný proces. Předat informace, zvyklosti, recepty, všechno ukázat, naučit, taky si na sebe lidsky zvyknout a najít nejen společnou řeč, ale i rytmus...
Celou situaci nám navíc ztěžovaly nemoci a další komplikace, nemluvě o tom, že má člověk mimo práci i vlastní život, nebo se o to alespoň snaží 😬. A když už se přiblížil bod, ve kterém se mělo všechno ustálit a investovaná energie se začít vracet, vinou vnějších okolností musela Míša ze dne na den Holku s buchtou opustit.
To vše se přihodilo ve chvíli, kdy máme svatební sezonu za rohem, čeká nás taky výrazné navýšení nájmu, a zároveň já už téměř všechnu svou záložní energii vyčerpala. Ze čtyř rukou jsou najednou dvě a ramena, která mají tu tíhu unést, jsou zase jenom jedny.
Na chvilku vydechnout? Na to v tomhle kolotoči není moc prostor. A dát si třeba jen na týden "voraz" vyjde doslova pěkně draho.
A tak jsem upřímně zvažovala, zda to není signál. Zda tahle moje cesta nemíří do slepé uličky. Jednoduše zda už není čas to zabalit... Ale rozhodla jsem se dát Holce s buchtou ještě šanci. Věřím totiž, že nás společně ještě nějaká radost čeká.
Teď vás chci ale poprosit o pochopení. Když u nás něco v dalších týdnech třeba nebude tip ťop. Když budeme muset občas zavřít nebo zkrátit otvíračku. Když nebudu moct přijmout vaši objednávku. Nezapomínejte, že na konci dne jsme všichni především lidi, co se tu ty životy prostě jen snaží co nejlíp zvládnout 🤍.