11/05/2026
Čekala jsem, kdy se objeví podobný komentář (týká se anděla v předchozím příspěvku). Víte, nedělám vám to naschvál. Nechápu, proč a jak se stalo, že Fb ukázal mou práci 200 tisícům lidí (opravdu). Nikdy se mi to nestalo a už nikdy asi nestane. Ale protože už drátuju nějaký čas, už vím, kdy se z hobby stává noční můra. Já potřebuju být v pohodě pro svoji rodinu, proto se mi nechce postavit před sebe frontu desítek čekatelů na svoje výrobky, nezlobte se. Nebo klidně zlobte, když si chcete kazit den. Já ne. Takže krásný den všem 🙂.