20/03/2026
Děkujeme všem, kteří se za námi zastavili na našem stánku v průběhu veletrhu Amper.💙
Byly to intenzivní tři dny plné setkání, inspirativních rozhovorů a nových kontaktů. A přesně kvůli tomu to děláme. I když to bylo náročné, rozhodně to stálo za to.
Vážíme si vašeho času, zájmu i zpětné vazby.
Těšíme se na další spolupráci a brzy na viděnou! 🚀
💡 Jsme Elektrosvit Svatobořice, a. s.- prostředník mezi vámi a světlem