04/06/2026
Kedves Mindenki!
Szeretném megköszönni minden kedves vásárlómnak a bizalmat és a sok kedvességet.❤️
Egy szerencsétlen baleset miatt kicsit korábban fejezem be a munkát és néhány hónapig nem leszek. 🐣🍼
Messenger illetve a telefonon is elérhető leszek.
Mindenkinek kellemes nyarat kívánok! ⛱️☀️