19/06/2026
Ma kitört a nyári szünet 🧡🩵🩷💛💜
Ezzel egyidőben pedig én is a rendelési listám végére értem 😮💨
Csodás fél év volt, elképesztően sok egyedi megrendelést készítettem amiért végtelenül hálás vagyok, azonban most egy hosszabb olyan időszak következik amikor saját kedvemre alkotok😊
Jövő héten a műhelyem nyitva lesz és a nyílt nappal egyidőben a teraszon egy 4 évszakos garázsvasárra is invitállak Titeket🤗
Jövő hétre már rengeteg újdonság lesz a műhely polcain így, megéri majd hozzám benézni❤️🥰
Műhelyem nyitvatartása jövő héten
Pénteken 15:00-18:00-ig
Szombaton 10:00-16:00-ig
Vasárnap 10:00-14:00-ig
📍Abony, Szolnoki út 59.
Hanna