12/06/2026
Mostanában néha azt érzem már nem tesz boldoggá a munkám, és ez nagyon nagyon szomorú..
Túlságosan felpörgött az élet, mindenki azonnal akar mindent és én csak rohanok magam után és próbálok megfelelni minden megrendelő igényeinek, közben mennek tönkre a gépeim, nőnek a kiadásaim.. és eljön a pont, amikor kipottyanok a mókuskérekből.
Mit kipottyanok, kirepülök, fejreesek, világvége, mortalkombat.
Akkor aztán sorsszerű, hogy KELL egy ilyet gyártani és visszajön minden.
Visszajön a lelkesedés.
Visszajön az öröm.
Visszajön a szerelmes vagyok a munkámba érzés.
És csak remélni merem, hogy ez előbb-utóbb mindig visszajön.