Manó-műhely Táblagyár

Manó-műhely Táblagyár Táblagyár, szívvel-lélekkel

Mostanában néha azt érzem már nem tesz boldoggá a munkám, és ez nagyon nagyon szomorú.. Túlságosan felpörgött az élet, m...
12/06/2026

Mostanában néha azt érzem már nem tesz boldoggá a munkám, és ez nagyon nagyon szomorú..
Túlságosan felpörgött az élet, mindenki azonnal akar mindent és én csak rohanok magam után és próbálok megfelelni minden megrendelő igényeinek, közben mennek tönkre a gépeim, nőnek a kiadásaim.. és eljön a pont, amikor kipottyanok a mókuskérekből.
Mit kipottyanok, kirepülök, fejreesek, világvége, mortalkombat.

Akkor aztán sorsszerű, hogy KELL egy ilyet gyártani és visszajön minden.
Visszajön a lelkesedés.
Visszajön az öröm.
Visszajön a szerelmes vagyok a munkámba érzés.

És csak remélni merem, hogy ez előbb-utóbb mindig visszajön.

Kis fejtörés előzte meg a projekt megvalósítását, bevetettem összes agyi kapacitásom és együtt sikerre vittük a tervet, ...
10/06/2026

Kis fejtörés előzte meg a projekt megvalósítását, bevetettem összes agyi kapacitásom és együtt sikerre vittük a tervet, de mindez semmi.. a tartóemberem úgyis elviszi a bulit😃

Te mit íratnál velem egy ilyen táblára?😊Olyan jó ötleteitek szoktak lenni!Nekem meg a szokásos buggyantak..🙈😃
09/06/2026

Te mit íratnál velem egy ilyen táblára?😊
Olyan jó ötleteitek szoktak lenni!
Nekem meg a szokásos buggyantak..🙈😃

🩷
08/06/2026

🩷

07/06/2026

🥰

Eszter vagyok és a lábbal ajtónyitás az egyik specialitásom.A másik meg a táblák.Ja meg horrorfilmet nézni úgy, hogy iga...
06/06/2026

Eszter vagyok és a lábbal ajtónyitás az egyik specialitásom.
A másik meg a táblák.
Ja meg horrorfilmet nézni úgy, hogy igazából rettegek tőlük😅🙈

Van most ez a múmiás film például.
Ovastam, hogy nem való gyenge idegzetűeknek, viszont vesztemre én imádom az Egyiptom és múmia témát..
Szóval nem bírtam ki, és mivel kíváncsiságom határtalan, tegnap nekiálltam. Az első egy órát néztem meg kb 6 óra alatt, munka közben lopva a perceket. A taktikám, hogy laptopon nézem, és nem teszem ki nagy képernyőre, csak kicsibe, így amikor OLYAN rész jön, egyrészt nem látom olyan jól, másrészt el is tudok gyorsba nézni máshova. Meg közben azért a szememet is letakarom a biztonság kedvéért.☝️

A másik fontos, hogy nappal kell nézni, véletlenül se sötétbe!!!
További tippekért kövessetek be! 🤣

Egy kis Harry Potter mindig jöhet ♥️⚡🧙‍♂️🪄🦉📚
05/06/2026

Egy kis Harry Potter mindig jöhet ♥️⚡🧙‍♂️🪄🦉📚

Kis részletekből lesz nagy tábla 🤩
03/06/2026

Kis részletekből lesz nagy tábla 🤩

Vihető, 35x50 cm, 7500 FtFoxpost automatába szállítás 1141 Ft, vagy dpd házhoz szállítás 2345 Ft
02/06/2026

Vihető, 35x50 cm, 7500 Ft
Foxpost automatába szállítás 1141 Ft, vagy dpd házhoz szállítás 2345 Ft

Tegnap buliztunk, lehoztuk a világűrt a kis befőttesüvegeikbe, kisikonyálták a tüdejüket a medencébe', az aszfaltot krét...
01/06/2026

Tegnap buliztunk, lehoztuk a világűrt a kis befőttesüvegeikbe, kisikonyálták a tüdejüket a medencébe', az aszfaltot krétával színezték ki, uzsira meg hot-dogot tömtek be 😀🥰

Ilyenkor mindig megfordul a fejemben, milyen jó lenne egy Manó-műhely workshop... Aztán valahogy távozik is a gondolat. Nem is értem..😅😃♥️

Cím

Barcs
7570

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Manó-műhely Táblagyár új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória