17/08/2025
Úgy döntöttem, mától ősz van! 🍂
Nagyon szeretem ezt az évszakot, és minden évben nagyon készülök rá! Ma ez az őszi tökös, élő kövirózsás koszorú került ki az ajtónkra. :)
Nektek hogy tetszik?
Ha szeretnétek Ti is hasonló, időtálló ajtó vagy asztaldíszt, keressetek bátran!