15/06/2026
Lecsupaszított pihenőszék és lábtartója érkezett hozzám. Megbeszéltük az anyagot, a szivacs vastagságát és kérte a tulajdonos, hogy mindez rá legyen húzva a keretre.
Először megvarrtam a belső, súlytartó anyagot, levettem a méreteit és úgy varrtam meg, hogy az ülőfelület alján ki lehessen bújtatni a vaskeretből. A lábtartónál szárnyalhattam igazán! 😁 Mivel nem tudtam milyen volt, gondoltam ugyanúgy lekerekítem a sarkait és tépőzárral rögzítettem a kerethez. Hogy az anyag a szivacstól külön mosható legyen az aljára tettem egy nyílást pont a keresztléc alá. 🌞 Kellemes pihenést kívánok hozzá!