Csege.Linda alkotóműhely

Csege.Linda alkotóműhely Lakberendezés, egyedi kézműves dekorációk, otthon- és babadekor, esküvő-és rendezvény dekorálás, DIY ötletek

A Macok Bisztró-ba készített ünnepi dekorációval 🌲szeretnék elbúcsúzni ettől az évtől. Hálásan köszönöm Nektek a sok meg...
26/12/2024

A Macok Bisztró-ba készített ünnepi dekorációval 🌲szeretnék elbúcsúzni ettől az évtől.
Hálásan köszönöm Nektek a sok megrendelést!
Igyekeztem minden elkészített dekorációt a Ti elképzeléseitek alapján megvalósítani, és bízom benne, hogy ez sikerült is!

Boldog Karácsonyt kívánok!
Linda

🎄

🌲Karácsonykor mindig készítek valami finomságot ami akár ajándéknak is megállja a helyét🎁Most egy forró csoki☕️ alapot k...
22/12/2024

🌲Karácsonykor mindig készítek valami finomságot ami akár ajándéknak is megállja a helyét🎁

Most egy forró csoki☕️ alapot készítettem, melyet csak meleg tejbe kell beleállítani egyet kettőt keverni rajta és már kész is a téli melengető forró ital.
Hozzávalók:
🍡étcsoki
🍡tejcsoki
🍡kakaó por
🍡díszítő cukor
🍡mályva cukor
🍡szivoszal / spatula
🍡műanyag pohár

Elkészítés: forró gőz felett felolvasztjuk az étcsokit. Mehet a műanyag pohárba majd szépen eloszlatjuk a pohár oldalán is, hogy legyen egy 2-3 cm-es pereme. Mehet a fagyasztóba. Ha megdermedt a csoki, mehet bele 1 teáskanál kakaópor, majd olvasztott tejcsoki. Közben bele állítjuk a szívószálat, meg mehet rá apró mályvacukor. Újból be tesszük a fafyasztóba hosszabb időre kb 30 perc. Miután teljesen megszilárdult levágjuk róla a műanyag poharat és kész is a forró csoki alap.

Erdő ihlette természetes ajtódísz, melyet különböző típusú fenyőből, tujából és eukaliptusz ágakból készítettem🌲        ...
19/12/2024

Erdő ihlette természetes ajtódísz, melyet különböző típusú fenyőből, tujából és eukaliptusz ágakból készítettem🌲

🎄

Tesómnak… szeretettel ♥️                      🎄
16/12/2024

Tesómnak… szeretettel ♥️

🎄

Nem tudom még ,hogy kinek az otthonát díszíti majd ez az ajtódísz, de azt tudom, hogy jó ügyet támogathatok vele 💓      ...
12/12/2024

Nem tudom még ,hogy kinek az otthonát díszíti majd ez az ajtódísz, de azt tudom, hogy jó ügyet támogathatok vele 💓
🎄

Nemrégiben Indonéziában jártam családommal 😍Nem szeretek sehová üres kézzel menni, ráadásul hallottam az ottani emberek ...
15/11/2024

Nemrégiben Indonéziában jártam családommal 😍
Nem szeretek sehová üres kézzel menni, ráadásul hallottam az ottani emberek hihetetlen kedvességükről és vendégszeretetükről. Így elhatároztam, hogy sofőrünknek aki szervezte a napi programjainkat viszek valami általam készített ajándékot.
De csak nem jött az ihlet...
Indulásunk előtti utolsó napon láttam meg otthon egy fa táblát. Oh mondom ez épen jó lesz, hisz a sofőr a reptéren várja mindig a vendégeket.
Bali igazán különleges minden tekintetben, ezért egy színes krétatáblát álmodtam meg, melyre krétával az ép érkező vendégek nevét fel tudja írni, majd letörölni.
Még az esti nagy csomagolás közepette is nyugodtan festegettem 🤣 de ép végszóra elkészült a tábla, és a hosszú utat is túlélte 😍

́zia

Őszi nagy méretű ajtódísz sok-sok terméssel 🍁🍂                 🎄
13/11/2024

Őszi nagy méretű ajtódísz sok-sok terméssel 🍁🍂

🎄

Ugye Ti is szerettek fotózkodni? 📸Pláne, ha egy ilyen fantasztikus étterembe ültök be, mint Egerben a vár bejárátánál ta...
25/09/2024

Ugye Ti is szerettek fotózkodni? 📸
Pláne, ha egy ilyen fantasztikus étterembe ültök be, mint Egerben a vár bejárátánál található Macok Bisztró

Most is mindent kézzel feliratoztam és festettem, ami nem könnyű meló volt egy ekkora táblánál 😍

Egyetek, igyatok és keressétek az insta keretet az éttermben 😍
Ti hány like-ot adtok rá?

Kevés olyan csodás nap van az ember életében, melyekre szeretettel és szívből emlékszik❤Úgy gondolom az 50. házassági év...
03/08/2024

Kevés olyan csodás nap van az ember életében, melyekre szeretettel és szívből emlékszik❤

Úgy gondolom az 50. házassági évforduló megünneplése ezen ritka napok egyike👩‍❤️‍💋‍👨

Egy igazán meghitt, egyszerű dekort készítettem a Macok Bisztró különtermébe. Az örökifjú asszony kérésére margarétából készültek az asztaldíszek, hisz a menyasszonyi csokra is abból volt kötve 50 évvel ezelőtt 🌸

Rég nem posztoltam, de közben serényen dolgozom ám 😍Igazán fagyos februári hétvégén készítettem a Bosh maklári telephely...
08/06/2024

Rég nem posztoltam, de közben serényen dolgozom ám 😍

Igazán fagyos februári hétvégén készítettem a Bosh maklári telephelyére ezeket az egyenként 6 m magas betűket az aszfaltra. Mire a nap lement a 4 db betű is elkészült 😍
Mit ne mondjak jó kihívás volt, hisz tökléletesen kellett a levegőből is mutatnia 😁

Muti... Ti milyen jelmezt készítettek🤡? Vagy inkább a boltban veszitek meg?Nekem most a fiam király 🫅szeretett volna len...
08/02/2024

Muti... Ti milyen jelmezt készítettek🤡? Vagy inkább a boltban veszitek meg?
Nekem most a fiam király 🫅szeretett volna lenni, így saját kezűleg készítettem neki.
Így lett a wc pumpa fa szárából jogar, az asztalterítőből palást, a hungarocellből gyémánt, a dédi titkos gombjából gyűrű.👑

Remek csajos program, Lujzival imádtuk minden egyes percét😍 A lehetőségek tárháza pedig határtalan, a színek ezer variác...
21/12/2023

Remek csajos program, Lujzival imádtuk minden egyes percét😍 A lehetőségek tárháza pedig határtalan, a színek ezer variációjának csak a képzelet szab határt.

Cím

Völgy Utca 10
Felsotarkany
3324

Telefonszám

+36205669290

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Csege.Linda alkotóműhely új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Csege.Linda alkotóműhely számára:

Megosztás