15/11/2024
Nemrégiben Indonéziában jártam családommal 😍
Nem szeretek sehová üres kézzel menni, ráadásul hallottam az ottani emberek hihetetlen kedvességükről és vendégszeretetükről. Így elhatároztam, hogy sofőrünknek aki szervezte a napi programjainkat viszek valami általam készített ajándékot.
De csak nem jött az ihlet...
Indulásunk előtti utolsó napon láttam meg otthon egy fa táblát. Oh mondom ez épen jó lesz, hisz a sofőr a reptéren várja mindig a vendégeket.
Bali igazán különleges minden tekintetben, ezért egy színes krétatáblát álmodtam meg, melyre krétával az ép érkező vendégek nevét fel tudja írni, majd letörölni.
Még az esti nagy csomagolás közepette is nyugodtan festegettem 🤣 de ép végszóra elkészült a tábla, és a hosszú utat is túlélte 😍
́zia