16/06/2026
Kedves Mindenki!
Múlt hét végével a 2026-os tavaszi szezonunk véget ért, fóliáink kiürültek, virágaink a ti gondozásaitokba kerültek!
Hálás szívvel és nagy szeretettel köszönjük hogy idén is minket választottatok!
Már most azon gondolkozunk jövőre milyen újdonsággal az időjárásnak megfelelő növényekkel várjunk Benneteket!
Ha van ötletetek, kívánságaitok jelezzétek hátha tudjuk teljesíteni!
Szép nyarat kívánunk Nektek!
Bízunk benne hogy jövőre is találkozunk!
❤️❤️
Julika, Szilvi és Gabi