07/05/2023
Nagyon boldog Anyák napját kívánunk! 🥰
Ilyen szuper homokkèppel készültünk a mamáknak😊
Ti is adtatok saját kezűleg készített meglepit?
Szia! Szeretettel köszöntelek az oldalamon! Sok finom babamenüt fogsz látni,ha követsz :-) Mint minden édesanya, én is a legjobbat szeretném a gyermekeimnek.
Kecskemét
6000
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Dínó-hami új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.
Üzenet küldése Dínó-hami számára: