13/02/2026
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Nálunk van rózsaszirom is,meg pacal is! Az epret és csokit meg én elfogadom,ki ne dobódjon!!! :D ☝️
♥️Velentin nap♥️ alkalmából megtaláltok az üzletben, bő választékkal,hogy kapjatok azért a pacalból vacsira!
Szóval holnap 8:00-tól várom a szerelmes szíveket vásárolni ;) Üres kézzel senki nem mehet haza 😁