29/04/2026
Van úgy, hogy apró kis szépség megállít egy pillanatra minket - szinte hálát érzünk, hogy a tanúja lehetünk. ✨
Egy csésze gőzölgő tea, amit még melegen sikerül meginni.
A nap, ahogy délután besüt az ablakon.
Egy frissen előbukkant levélke a kedvenc szobanövényeden.
Egy pillanatnyi csend egy zajos, sűrű nap közepén.
Ahogy egy szeretted folyton nyüzsgő keze nyugodtan megpihen egy másodpercre.
Egy csokor virág, ami büszkén tölti fel színnel a teret.
A kedvenc gyertyád, aminek illatos fénye beragyogja a szobát.
Ezek a pillanatok nem nagy dolgok, de óriási lélekmelengető erejük van, akkor is, ha az ember véletlenül veszi csak észre őket. Ám valami egészen különös dolog történik, ha tudatosan elkezdjük keresni is őket. Nem oldódik meg tőle minden probléma az életben, persze hogy nem. Viszont ártani sem árthat, ha a szépet is észre vesszük magunk körül, sőt, még hálát is tudunk érezni valamiért a nap folyamán. ✨
Én ezeket a kis pillanatokat gyűjtöm a hashtaggel. Szeretnélek meghívni, hogy csatlakozz te is hozzám! 🤗 Keressük együtt és örüljünk együtt ezeknek az apró pillanatoknak - mert minden térben akadnak ilyenek, akár otthon vagy, akár a munkahelyeden, akár a szabadban, akár a négy fal között... és garantáltan minden tér lélekmelengetőbb lesz általuk. ☀️
Ha van kedved, oszd meg te is sztoriban vagy posztban az aznapi lélekmelengető pillanatodat. 📸
Tedd mellé a hashtaget és jelölj meg rajta nyugodtan (.ter) - így biztosan látom majd és veled örülhetek. 😊
Mert a szép pillanatok is szebbek, ha megosztjuk őket másokkal. ✨