17/06/2026
Ma minden megmaradt csokrot át adtam a helyi családsegítő szolgálatnak, ők tudják eljuttatni olyan családokhoz, akik valóban nem tehetik meg, hogy megvegyék.
Bízom benne hogy ezek a diákok és családjuk számára egy icipicit boldogabbá és könnyebbé tehettem ezt a napot 🙏🥰