06/05/2026
Baigėsi pavasario galerijos mėnuo.
Dėkojame visiems už buvimą kartu, pokalbius ir susitikimus.
Džiaugiamės, kad mūsų darbai surado vietą jūsų namuose ir širdyse.
Vasarą susitiksime liepos mėnesį – su naujais darbais, idėjomis, kūrybiniais atradimais ir edukacijomis.
O dabar neriame į kūrybinius procesus, dirbtuves, eksperimentus ir naujų formų paieškas.
Iki vasaros susitikimų galerijoje. 🌿
Liepos mėnesio galerijos darbo laikas:
penktadieniais ir šeštadieniais 12–18 val.
Taip pat mielai susitiksime ir iš anksto suderintu jums bei mums patogiu laiku.