11/03/2025
Sveiki visi, noriu pranešti, kad nuo šiol naujų užsakymų nebepriimu. Ačiū visiems, kurie buvote kartu – už jūsų palaikymą, pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Buvo smagu jums ir su jumis dirbti! Linkiu gražių švenčių ir skanių, kokybiškų desertų🤗