27/04/2026
Sulaukiu nemažai klausimų, ar šiemet bus stovykla, tad skubu nudžiuginti: TAIP, stovykla tikrai vyks! 👩🎨
Kol kas dar tiksliname kelis niuansus, tačiau jau aišku, kad susitiksime liepos pabaigoje. Kaip ir pernai, mūsų laukia smagi ir aktyvi programa vyksime į muziejus, leisime laiką stadione, netrūks kūrybos, įvairovės ir gerų emocijų.
👉 Tikslią informaciją ir registraciją paskelbsiu jau kitą savaitę, tad sekite naujienas!
Iki greito 🌿