Tuincentrum van Essen

Bellen Routebeschrijving

Tuincentrum van Essen Plantencentrum van Essen
Kanaaldijk 17 Heerde

Verkoop van onder andere buitenplanten, kamerplanten en boeketten.

13/10/2026

Wij helpen graag met het uitzoeken van een mooi boeket!
Kom snel eens langs in onze mooie winkel! 🌸

✨️Een amaryllisbol met wax (of wax-amaryllis) is een populaire en onderhoudsvriendelijke kamerplant die geen water of aa...
13/10/2026

✨️Een amaryllisbol met wax (of wax-amaryllis) is een populaire en onderhoudsvriendelijke kamerplant die geen water of aarde nodig heeft om te bloeien. De bol bevat namelijk al genoeg water en voedingsstoffen in zich om de bloemen te laten uitkomen. De waxlaag beschermt de bol tegen uitdrogen en zorgt ervoor dat hij stevig op zijn voetstuk blijft staan.✨️

13/10/2026

🐴 Nieuw in ons assortiment!
Fibra ruwvoer mixen en balancer die alles aanvult naast voldoende ruwvoer🐴

Ook voor uw hobby, vlees, melkvee of kalveren hebben wij aanvullende veevoeders, pulpbrokken en likstenenAR veevoeders20...
08/10/2026

Ook voor uw hobby, vlees, melkvee of kalveren hebben wij aanvullende veevoeders, pulpbrokken en likstenen

AR veevoeders
20 kg
Kalverbrok €13.30
Vleesveebrok €11.65
Melkveebrok €11.65
Pulpbrok €12.15
Liksteen 10kg €7.15

AR schapen en geiten voeders20 kg Schapenbrok €11.45Geitenbrok €11.65Liksteen schaap 10kg €7.99Lammerenbrok €11.45
08/10/2026

AR schapen en geiten voeders
20 kg
Schapenbrok €11.45
Geitenbrok €11.65
Liksteen schaap 10kg €7.99
Lammerenbrok €11.45

AR diervoeder voor Kippen20 kg zakkenLegmeel €12.45Legkorrel €12.45Gemengdgraan €11.75
07/10/2026

AR diervoeder voor Kippen
20 kg zakken
Legmeel €12.45
Legkorrel €12.45
Gemengdgraan €11.75

Weer verse wortels binnen gekregen 10 kg voor €2.50🥕
07/10/2026

Weer verse wortels binnen gekregen 10 kg voor €2.50🥕

Nieuwe levering violen! 🌿🌸🌾
06/10/2026

Nieuwe levering violen! 🌿🌸🌾

🎄✨ De kerstkriebels beginnen al te komen! ✨🎄Wij zijn volop bezig met het uitzoeken van de mooiste kerstbomen.🌲❤️ We zoek...
05/10/2026

🎄✨ De kerstkriebels beginnen al te komen! ✨🎄

Wij zijn volop bezig met het uitzoeken van de mooiste kerstbomen.🌲❤️ We zoeken weer mooie, volle bomen uit waar je straks thuis of op het werk heerlijk van kunt genieten.

Wil jij dit jaar niet misgrijpen en alvast verzekerd zijn van een mooie kerstboom? Laat het ons weten! 🎄 Je kunt nu alvast reserveren. Ook voor bedrijven die tijdens de feestdagen graag een mooie kerstboom willen neerzetten, denken we graag mee.

En dan hebben we nog iets leuks om naar uit te kijken… 🥰

📅 Zaterdag 28 november organiseren we onze gezellige Kerstfair!
Een heerlijke dag vol kerstsfeer, gezelligheid en mooie dingen om alvast helemaal in de stemming te komen. 🎅✨

Dus zet 28 november in je agenda en kom gezellig langs! ❤️
En kun je niet wachten op kerst? 😉 Stuur ons dan alvast een berichtje om jouw kerstboom te reserveren! 🌲🎄

Wij kijken ernaar uit jullie weer te zien!

Adres

Heerde

Openingstijden

Dinsdag 11:00 - 17:00
Woensdag 11:00 - 17:00
Donderdag 11:00 - 17:00
Vrijdag 11:00 - 17:00
Zaterdag 09:00 - 17:00

Telefoon

+31620149917

Website

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Tuincentrum van Essen nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen

Categorie