Hubo Holten

Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Hubo Holten Bij Decorette staan wij altijd voor je klaar om je te begeleiden met interieuradvies op maat. De totaaloplossing voor je interieur vind je bij Decorette.

Hubo Holten is dé bouwmarkt en maatwerkspecialist voor kasten op maat, deuren op maat, horren, zonwering, raamdecoratie, ijzerwaren, gereedschap en verf mengen. Hubo & Decorette Holten
Aaltinksweg 16
7451 DX Holten
ONLINEWEBSHOP: www.hubo.nl/holten
E-MAIL: [email protected]
WHATSAPP: 06-87047630
TELEFOON: 0548-364050
Hubo & Decorette Holten heeft een uitgebreid assortiment verdeeld over 12 categorieën: gereedschap, ijzerwaren, interieur, elektra, sanitair en tegels, tuin, verf en behang, huishoud, hout en plaat, deuren, kasten en vloeren, auto en fiets en bouwmaterialen. Naast onze producten hebben wij verschillende services op gebied van: bezorgen, montage, vloeren leggen, interieur kasten op maat plaatsen, deuren afhangen, opmeten, sleutels maken, verf mengen en plaatmateriaal zagen. Of het gaat om de perfecte vloer, de juiste wandbekleding of ideale raamdecoratie.

Kom Matcha groen en Linnen beige in het echt bekijken!Haal een kleurstaal op in de winkel en ontdek hoe deze kleuren eru...
13/10/2026

Kom Matcha groen en Linnen beige in het echt bekijken!

Haal een kleurstaal op in de winkel en ontdek hoe deze kleuren eruitzien in het licht van jouw eigen woning.

Liever een andere tint? Onze verfspecialisten mengen jouw favoriete kleur precies op maat. Zo ga je altijd naar huis met de juiste kleur.

👉 https://www.hubo.nl/pages/matcha-groen

🔥 NIEUWE WEEKDEAL! 🔥🥶 De koude dagen komen eraan! Tijd voor wat extra warmte! 🔥Deze week bij Hubo Holten:🔥 Profile keram...
11/10/2026

🔥 NIEUWE WEEKDEAL! 🔥

🥶 De koude dagen komen eraan! Tijd voor wat extra warmte! 🔥

Deze week bij Hubo Holten:

🔥 Profile keramische kachel 1800 watt

💰 Normaal €39,99
🤩 NU VOOR MAAR €19,99!

📅 Geldig van maandag 12 t/m zondag 18 oktober.

⚠️ OP = OP!

📍 Hubo Holten – Aaltinksweg 16

💛🖤 Elke week een nieuwe knaller!

🔥 WEEKDEAL 🔥Nu voor 19,99 euro per stuk!
06/10/2026

🔥 WEEKDEAL 🔥
Nu voor 19,99 euro per stuk!

Een mooie extra voor jouw maatwerkproject!Koop voor 1.000,- of meer aan raamdecoratie of een kast op maat en ontvang een...
06/10/2026

Een mooie extra voor jouw maatwerkproject!

Koop voor 1.000,- of meer aan raamdecoratie of een kast op maat en ontvang een Hubo Cadeaukaart t.w.v. 100,-.

Meer weten? 👉 https://www.hubo.nl/pages/actievoorwaarden

🔥 NIEUWE WEEKDEAL! 🔥Vanaf maandag staat er bij Hubo Holten weer een knaller voor je klaar! 💛🖤Deze week: de NEO Tools opl...
04/10/2026

🔥 NIEUWE WEEKDEAL! 🔥

Vanaf maandag staat er bij Hubo Holten weer een knaller voor je klaar! 💛🖤

Deze week: de NEO Tools oplaadbare werklamp. Ideaal voor in de werkplaats, garage, schuur of tijdens iedere klus waarbij je nét wat extra licht kunt gebruiken. 💪

💡 Maar liefst 1400 lumen
🔋 Oplaadbaar via USB-C
🛠️ Robuuste en verstelbare standaard

Normaal €49,99
DEZE WEEK SLECHTS €19,99!

📅 Geldig van maandag 5 t/m zondag 11 oktober
⚠️ OP = OP!

👉 Wacht dus niet te lang en haal ’m bij Hubo Holten!

📍 Aaltinksweg 16, Holten

Elke week een nieuwe deal! 👀

🚨 🚨🚨
03/10/2026

🚨 🚨🚨

Voor onze vakmensen is geen hoek te moeilijk en geen schuine wand te lastig. Wat je wensen ook zijn, zij vinden altijd e...
03/10/2026

Voor onze vakmensen is geen hoek te moeilijk en geen schuine wand te lastig. Wat je wensen ook zijn, zij vinden altijd een oplossing.
Van slimme opbergideeën tot maatwerkkasten die naadloos passen in jouw ruimte.

Kom langs in onze winkel of vraag online vrijblijvend een offerte aan.

👉 https://www.hubo.nl/pages/maatwerk/kasten-op-maat

Adres

Aaltinksweg 16
Holten
7451DX

Openingstijden

Maandag 08:30 - 18:00
Dinsdag 08:30 - 18:00
Woensdag 08:30 - 18:00
Donderdag 08:30 - 18:00
Vrijdag 08:30 - 18:00
Zaterdag 08:30 - 17:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Hubo Holten nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Hubo Holten:

Snelkoppelingen

Delen