Podaruj poezję

Podaruj poezję Wiersze na zamówienie

Kochani! Od dziś już nie "Podaruj poezje", ale "Podaruj poezję". Dlaczego? Nie będę ukrywać, że mój wierszowy biznes jes...
04/01/2025

Kochani!
Od dziś już nie "Podaruj poezje", ale "Podaruj poezję". Dlaczego?

Nie będę ukrywać, że mój wierszowy biznes jest niszowy. Na początku były wielkie marzenia o wielkiej sprzedaży, o tym, że będziecie kupować wiele poezji - dziś już wiem, że byłoby to niemożliwe do zrealizowania przy dodatkowych obowiązkach i jestem wdzięczna za to, że jesteście, i że prosicie o tę jedną wyjątkową poezję - jeden wiersz dla jednej, specjalnej osoby.

W ciągu tych paru lat wyciągnęłam lekcję i zdaję sobie sprawę, że wszystko jest po coś.

Nad pojedynczym zleceniem pracuję naprawdę długo - wbrew pozorom.

Z biegiem czasu wkładam w tę pracę o wiele więcej serca niż na początku. Dlatego właśnie bywa, że nad jednym wierszem pracuję od 3 do nawet 8 dni, małymi kroczkami. Wracam do niego, kreślę, zmieniam słowa, czytam po raz kolejny informacje od Was, staram się wpleść je jak najlepiej do treści. Chcę, by osoba obdarowywana naprawdę miała poczucie, jakbyście to Wy sami napisali ten wiersz, że to są Wasze słowa. Często lubię cytować dosłownie Wasze zwroty, powiedzonka, określenia.

W takim trybie pracy niemożliwe byłoby pisanie kilkudziesięciu wierszy miesięcznie, o czym marzyłam, gdy postanowiłam nagłośnić swoje usługi.

Jestem wdzięczna za te kilka wierszy, jakie wpadają od czasu do czasu. Nad którymi mogę pracować w spokoju, bez pośpiechu.

Niechaj kwitnie zatem ta jedna specjalna poezja dla wyjątkowej osoby.

Podarujcie poezję, jeśli tylko macie ochotę 💗

Dobrego dnia wszystkim 💌

Hej, hej! Ciągle zapominam, by poczęstować was fragmentami poezjowego życia! Tu też się dzieje, choć po cichutku.Ostatni...
30/12/2024

Hej, hej!
Ciągle zapominam, by poczęstować was fragmentami poezjowego życia!
Tu też się dzieje, choć po cichutku.
Ostatnio cały rozgłos zabrał Teatr "Na Deskach" , moje drugie dziecko, któremu poświęciłam cały rok 2024 i poświęcać będę kolejne lata. Jednak nie chcę, by "Podaruj poezje" odeszło w niepamięć. To był pierwszy pomysł na biznes stworzony z mojej pasji, więc nadal jest dla mnie bardzo ważny, tym bardziej, że najzwyczajniej w świecie - przynosi mi przyjemność...

W grudniu pracowałam nad trzema wierszami z okazji świąt, włożyłam w nie całe ❤️, aby oddały wspomnienia i uczucia osoby zamawiającej wobec jej najbliższych.

Pamiętajcie, nadal tu jestem i w każdej chwili możecie składać zamówienia na wiersze.
Piszę na dosłownie każdą okazję - urodziny, imieniny, rocznice, śluby, chrzty i komunie.

Obserwujcie i zaglądajcie do mnie - nadchodzą zmiany 💌

Kochani, może ktoś chce skorzystać? 🤗
10/10/2024

Kochani, może ktoś chce skorzystać? 🤗

Kochani, z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego zapraszam na DARMOWĄ konsultację psychologiczną Osobę, która poczuła, że takiego wsparcia teraz potrzebuje, a jednocześnie Jej aktualna sytuacja finansowa nie pozwala na to...
Do kogo kieruję tę propozycję?
💚 Pomoc skierowana jest do Osób w kryzysie zdrowia psychicznego, które nigdy wcześniej nie korzystały z mojego wsparcia psychologicznego.
💚 Drugi warunek - NIE możesz być moim znajomym (rzecz jasna) 😉
💚 Chętne Osoby proszę o uzasadnienie w wiadomości prywatnej do mnie - dlaczego właśnie Ty potrzebujesz teraz pomocy psychologa.

Na Wasze wiadomości czekam do końca dnia, na ich podstawie wytypuję Osobę, która otrzyma darmową konsultację. ☀️♥️

Wszystkim Wam życzę spokoju i równowagi, praktyki dbania o Siebie oraz swoich Bliskich.

Proszę o udostępnienia.

Ściskam,
Maria

Kochani, ogromna prośba o udostępnienia, wpłacenie paru groszy dla Edyty! Dla ciebie to to tylko troszkę, dla niej może ...
05/10/2023

Kochani, ogromna prośba o udostępnienia, wpłacenie paru groszy dla Edyty! Dla ciebie to to tylko troszkę, dla niej może oznaczać największą pomoc!

Lata temu chodziłyśmy razem do klasy, Edyta to była taka krejzola, zawsze uśmiechnięta, pogodna, pozytywnie nastawiona do życia!

I teraz to życie wystawiło ją na próbę, jej możliwości, jej pogodę ducha.

Edyta jest właśnie po kolejnej operacji i potrzebuje naszego wsparcia, by było ją stać na rehabilitację.

Jeśli tylko możesz, dorzuć coś od siebie ❤️

Link do zbiórki wraz z opisem szczegółowym choroby:

Potrzebna pilna operacja, by Edyta mogła odzyskać utraconą nagle sprawność!Mam na imię Edyta, mam 25 lat. Moje życie zawaliło się w kwietniu 2021 roku. Pewnego ranka obudziłam się z bólem oka, niedowidzeniem i podwójnym widzeniem. Byłam...

❤️
04/09/2023

❤️

Lipiec był dla mnie owocnym miesiącem.Może zacznę od tego, co dla mnie najważniejsze - po 3 latach studiów udało mi się ...
23/08/2023

Lipiec był dla mnie owocnym miesiącem.
Może zacznę od tego, co dla mnie najważniejsze - po 3 latach studiów udało mi się obronić tytuł literaturoznawczyni.

Dla wszystkich, którzy stają przed trudnymi wyborami, dotyczącymi przyszłości, napiszę także krótko o mojej studenckiej karierze - nie była łatwa i jest dowodem na to, że każdy musi dać sobie czas na odnalezienie własnej drogi.

W wieku 19 lat zaczęłam trzy różne kierunki, nie skończyłam żadnego z nich. Mimo że łączyły się w jakiś sposób z moimi zainteresowaniami, nie sprawiały, że nauka mnie fascynowała, a życie było piękne. Wręcz przeciwnie. To był trudny dla mnie czas. Czułam się niespełniona, a wręcz uwięziona. Wiedziałam, że studia, których się podjęłam, nie do końca rezonują z tym, czego naprawdę chcę. Od lat przecież marzyłam o takiej formie edukacji, która skupiałaby się na twórczym podejściu do pisania, a także na poznawaniu literatury z zupełnie innej strony niż dotychczas, bardziej dogłębnej.

Rzuciłam jedne, drugie, trzecie studia i ku rozpaczy niektórych osób, poszłam własną drogą. Artyści nie mają łatwo - to prawda. Jednak to właśnie artystyczna ścieżka jest jedyną, jaka mnie interesuje.

Ku mojej radości po kilku latach otworzył się w końcu zupełnie oddzielny kierunek (wcześniej funkcjonujący jedynie jako specjalizacja kulturoznawstwa) - twórcze pisanie. Decyzja o podjęciu studiów na tym kierunku była błyskawiczna - i jedną z najlepszych w moim życiu.

To, czego życie mnie nauczyło, jest bardzo proste - rób to, co kochasz, a będziesz szczęśliwy.

Dopiero zaczynam. Jeszcze wiele nauki, wiele prób i błędów przede mną.
Ale wiem, że decyzja sprzed trzech lat pozwoliła mi nie tylko pogłębić wiedzę na temat pisania, ale również czytania, czemu przecież poświęcam życie.

Dzięki studiom piszę znacznie częściej, z większą pewnością siebie, ale jestem też bardziej kreatywna i otwarta na tworzenie czegoś nowego.

Z dumą pokazuję wam zdjęcie z dnia obrony, który wiązał się dla mnie z przeogromnym stresem (już moi bliscy wiedzą, jak ja potrafię się stresować. W domu mówią na mnie "panikara"🤣), ale i przede wszystkim - z przeogromną radością!

Adres

Łódź

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Podaruj poezję umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij