25/03/2026
Dziś taki dzień, że chciałabym podziękować za to, że jesteście, że wspieracie mnie w życiu i w biznesie. 🙂 Wiem, że czasem nie ma chwili żeby napisać tego smska, albo wybrać się na kawę, ale wiem też, że łapiemy się gdzieś w tym przekazie myśli. Z niektórymi łapiemy się częściej, z innymi spotykamy raz na dwa lata, a i tak zaczynamy w miejscu, w którym skończyliśmy. Jestem szczęściarą, że Was mam! Ogrom wdzięczności! ❤❤❤
Dziękuję serdecznie za zgłoszenie do plebiscytu Mistrzowie Budownictwa, to bardzo miłe. Dziękuję za nominację, za głosy, a przede wszystkim dziękuję za każde polecenie, za każdy projekt powierzony mojej pracowni, bo to one są moim być lub nie być na rynku. Znamy się już troszkę, wiecie, że w każdy projekt wkładam całe swoje serce, że na żywo zawsze jestem dla Was w 100%. Lajki, fejmy i onlajny, no cóż... to inny świat. Czy będzie mi miło kiedy oddacie na mnie głos? No pewnie! Ale przede wszystkim miło będzie organizatorom :) A mnie najbardziej jest miło kiedy mogę z pasją robić to, co kocham, projektować Wasze wnętrza!