20/05/2026
Pierwszy Festiwal Wełny w Łodzi już za nami, zakończył się pełnym sukcesem. 🎉😀🥰🧶
Przyjechało do nas 40 Wystawców, odbyło się 6 warsztatów, odwiedziło nas niemalże 1 tys. odwiedzjących.🫶❤😄
Chciałyśmy wszystkim z Was gorąco podziękować, że nam zaufaliście i byliście w ten dzień razem z nami, za wszystkie ciepła słowa i radość z jaką wychodziłyście z Festiwalu. Jesteśmy przeszczęśliwe, że wszystko się udało. A udało się tylko dzięki Wam!!! 😊🥰🫶🌈🔥
Szczególnie dziękujemy za gościnę i pyszny catering .event oraz Ogrody Geyera 🍰🍵🍲☕️🍩
Dziękujemy za wspaniałe warsztaty naszym prowadzącym:
Dorocie Morawiak-Lichocie , Klaudii Bartosik-Walczak , Agnieszce Dzikiewicz-Krawczyk , Zuzannie Pabin i Ewelinie Czempik .czempik🧶❤🥰
Dziękujemy wszystkim Wystawcom, że zechcieli razem z nami tworzyć te pierwsze łódzkie targi:cruise, , , .kania.ceramika, , .cienie, .dziewiarka, , , .pl, , , , .pl, , .wool, .pl, , .pl, , , .motki, , , , , , , , , , , .wloczki, .ne_hurtownia, , lusia.knits, .pl, , , 🧶🥰🐑🔥
Dziękujemy także naszej niezawodnej ekipie czyli naszym cierpliwym mężom, dzieciom, rodzeństwu i znajomym, którzy kierowali ruchem, Aurelii , która doglądała warsztatów, Klaudii , która pomagała w nagraniach i wszystkim życzliwym osobom za każde słowo wsparcia :*❤🫶😘😘😘
Mamy nadzieję, że zobaczymy się na następnej edycji :D
Kasia i Gosia ❤☺️🥰