20/11/2022
Nasze kochane 606 followersów!
Nie pokonał nas koronawirus.
Nie zjadła inflacja.
Meldujemy, że żyjemy! Opuszka zawsze będzie bliska naszemu serduszku i będziemy wdzięczne za Wasze zaufanie ❤️
Nadszedł jednak czas na zakończenie tego projektu.
Życie pochłonęło nas całkowicie zawodowo i prywatnie na tyle, że nie chcemy, by Opuszka na tym ucierpiała. Aby zachować 100% jakości, Waszej satysfakcji, naszego zdrowia i niepowtarzalnego opuszkowego piękna to była ta słuszna rzecz do zakomunikowania.
Mamy nadzieję, że nasze bombeczki będą jeszcze długo zdobiły Wasze domostwa ❤️ Niewykluczone, że kiedyś jeszcze się zobaczymy pod tym szyldem
WITH LOVE
K&I