Trochę o mnie :)
Moja historia zaczyna się 20 lat temu, kiedy trafiłam na zajęcia plastyczne, pod skrzydła Kasi Żaczek. Wtedy odkryłam, że mam “to coś”. Zaczęłam marzyć i tworzyć. Przez lata poznawałam różnych ludzi, sytuacje i siebie. Przez lata powstało setki przydasiów, wyjątkowych, szczególnych bransoletek, kolczyków, obrazów, skrzyneczek, wazonów, talerzyków, magnesików, poduszek, torebek, breloczków, dredów i koralików na nie, pudełeczek, paznokci, kompozycji kwiatowych, doniczkowych i ogrodowych, łapaczy snów...
Tworzę z pasją, radością. Dam Ci to czego potrzebujesz, Dam Ci #przydasiekariny