Tusz i wiatr / witraż • vintage

Tusz i wiatr / witraż • vintage pracownia witrażu • vintage graciarnia • antykwariat

✨✨✨✨✨✨
24/12/2025

✨✨✨✨✨✨

Cześć 🎁To jeszcze rzutem na taśmę  • PROMKA, bo robiłam porządki i znalazłam zaginiony karton :))Może dla podróżników, r...
22/12/2025

Cześć 🎁
To jeszcze rzutem na taśmę • PROMKA, bo robiłam porządki i znalazłam zaginiony karton :))

Może dla podróżników, rowerzystów. Morze dla górali.
🟣 Witrażowe lizaki. Takie do umieszczania w doniczce i ustawienia przy 🪟
🟠 35,- / szt. ‼️

Wysyłka przy zakupie minimum 3 szt.

04/12/2025

Cześć :))
Tusz zamknięty w tym tygodniu. Próbuje doleczyć przeziębienie🤧
Do zobaczyska w kolejnym.
Ps. Przypominam o “strauszkach” w weekend,na Szombierkach.

Cześć :))Za oknem najlepsza scenografia ❄️No to odliczam do wyjątkowego, świątecznego KIERMASZU w przestrzeni kompleksu ...
23/11/2025

Cześć :))
Za oknem najlepsza scenografia ❄️
No to odliczam do wyjątkowego, świątecznego KIERMASZU w przestrzeni kompleksu Warsztatów Naprawczych Kolei Wąskotorowej i .
✨• COŚ ładnego z Bytomia • 28 - 30.11.1026 (pt. - nd.) ✨
W zeszłym roku było cudownie. Kto nie był - to jest niezwykła okazja zobaczyć to wszystko jeszcze w dodatkowej, świątecznej oprawie.

Szczegóły w wydarzeniu:
zakupy • jedzonko • koncert • warsztaty.
https://www.facebook.com/share/1D9cJ5f3Kb/?mibextid=wwXIfr
(FB > “coś ładnego z Bytomia”)

⭐️ Tusz będzie w sobotę i niedzielę • 29.11 i 30.11.
• 10.00 - 18.00.
• miejsce: Brzezińska 27, BYTOM.

Serdecznie zapraszam razem z organizatorami: , .bytom, .

Cześć 🎃Skoro Halloween to niech to będzie okruuuutnie głodna Pralina, strrasznie się drąca …z tego powodu 👹Której został...
31/10/2025

Cześć 🎃
Skoro Halloween to niech to będzie okruuuutnie głodna Pralina, strrasznie się drąca …z tego powodu 👹
Której zostały dwie sztuki (✌️) Tylko i aż.

🕯️Nie zdążyłam zrobić tego, co sobie zaplanowałam na ten czas. Ale może jeszcze w listopadzie się uda. Jeszcze będziemy w klimacie 👻

Później już tylko szczucie Mikołajem.

Buziole
Magda

Dzień dobry, cześć :))Dzień otwarty w gliwickiej budowlance.Zabierzcie młodzież zobaczyć nasze pracownie.Zapraszamy 25.1...
24/10/2025

Dzień dobry, cześć :))
Dzień otwarty w gliwickiej budowlance.
Zabierzcie młodzież zobaczyć nasze pracownie.
Zapraszamy 25.10 (sobota), g.: 10 - 13.00.

🟣 Technik renowacji elementów archit..
⚪️ Technik budownictwa z projektowaniem 3D.
🔵 Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
🔴 Technik archit. krajobrazu z elem. florystyki.
🟢 Technik geodeta z elem. geoinformatyki.
🟠 Technik aranżacji wnętrz.

Tusz i wiatr - pracownia • WYJĄTKOWO • otwarta.🔴 24.10, w godz.: 12-15.00. zapraszam do “Pracowni • wyjątkowo • otwartej...
16/10/2025

Tusz i wiatr - pracownia • WYJĄTKOWO • otwarta.

🔴 24.10, w godz.: 12-15.00.
zapraszam do “Pracowni • wyjątkowo • otwartej “ - wydarzenie towarzyszące ➡️ Kongresowi Metropolia Kultury 2025, odbywającemu się w Bytomiu w dniach 23-25.10.

https://facebook.com/events/s/kongres-metropolia-kultury-202/2032479550895281/

https://katowicegzm2027.eu/metropolia-kultury/zapisy/

Jak pracownia może być otwarta bardziej, niż w te dni, w które już otwarta jest?

Najczęstsze pytanie, które słyszę zza szyb witryny brzmi - “Fajne, ale co to właściwie jest?”
Pracownia witraży, antykwariat, vintage shop, graciarnia, galeria, przestrzeń warsztatowa.
Jak jeszcze zdefiniować tę przestrzeń? I czy to jest, w ogóle. konieczne?
Niespełna 23 m. kwadratowe mojego placu zabaw. Mojej piaskownicy. Zagracam, wypełniam, otaczam.

🟡Pogadajmy o skarbach z hasioków, o drugim obiegu, klasykach, przerabianiu rzeczy, kolekcjach i z czego zrobić gablotki na te kolekcje.

🟣Opowiem Wam o wyjątkowym rodzaju rzemiosła artystycznego jakim jest witraż. O jego konserwacji. Gdzie się zaopatrzyć w narzędzia i materiały potrzebne w technice taśmy miedzianej. I jak wygląda cały proces tworzenia.

🔵Porozmawiajmy o cenie posiadania własnej pracowni. Ile kosztuje działalność gospodarcza. Na ile ustępstw trzeba pójść żeby robić to co się lubi. I czy to jest w ogóle możliwe.

Pracownia otwarta - dobra okazja żeby porozmawiać.

Ps. Tego dnia zostanę w pracowni do godz. 18.00. Gdybyście mieli ochotę wpaść też później.

Cześć :))Zawinięci w kocyk? 🍃Przesyłam odrobinę słońca. W prawdzie styczniowego, ale grzało 🌞Buziole Magda
12/10/2025

Cześć :))
Zawinięci w kocyk? 🍃
Przesyłam odrobinę słońca. W prawdzie styczniowego, ale grzało 🌞

Buziole
Magda

Cześć :))🍂 jesień, no to wracam z warsztatami z witrażu do Tusza. Kto chciałaby robić ze mną witraże w najbardziej rozpr...
09/10/2025

Cześć :))
🍂 jesień, no to wracam z warsztatami z witrażu do Tusza.
Kto chciałaby robić ze mną witraże w najbardziej rozpraszającej przestrzeni.
Mam dwa terminy - październik, listopad. Grudzień
trudno planować, póki co.
🟣 18.10.2025 (sobota)
🟡 15.11.2025 (sobota).
Wszystkie informacje macie na planszach.
Małe grupy, koszt - 300,-. Zawsze w sobotę.
Serdecznie zapraszam.

Jesteście zainteresowani to piszcie do mnie.
Do zobaczyska
Magda

Cześć :)) Wrzucam kolor gdyby komuś dzisiejsza aura za oknem obrzydła. Chociaż wiadomo, że tu same stare ludzie i już ni...
14/09/2025

Cześć :))
Wrzucam kolor gdyby komuś dzisiejsza aura za oknem obrzydła.
Chociaż wiadomo, że tu same stare ludzie i już nie mogli się doczekać deszczu, kocyków, herbatek i gili z nosa 🍃

Pogadamy w styczniu.
Miłego Kochani

Cześć :))“Czy trzecia ręka to wada czy zaleta?”. - Takie pytanie padło na pewnym forum. Czy trzecia ręka sprawi, że wyda...
12/09/2025

Cześć :))
“Czy trzecia ręka to wada czy zaleta?”.
- Takie pytanie padło na pewnym forum.

Czy trzecia ręka sprawi, że wydajność pracy wzrośnie? Czy aby w pełni wykorzystujesz te dwie ręce, które masz?
Že implant kory przedniej byłby jednak lepszym rozwiązaniem. Później coś o komunikacji niewerbalnej z wykorzystaniem wyrośniętych/przeszczepionych ogonków.
I że jak zabraknie Ci rąk to zawsze można pomagać sobie trzecią nogą.

Dobziu, więc. Idę do pracy 🤚Fajnego dnia Kochani.
Widzimy się jutro i w niedzielę na kawie, na Strażackiej ☕️I na Gwarkach w TG. Czy co tam jeszcze fajnego się u nas dzieje w ten weekend?

Ps. A ręce i dłonie wymaluję Wam w Tuszu. Jutro będę tutaj do 14.00.
Buziole
Magda

Adres

Mickiewicza 31/11
Bytom
41-902

Godziny Otwarcia

Wtorek 12:00 - 17:00
Czwartek 12:00 - 17:00
Piątek 12:00 - 17:00
Sobota 11:00 - 14:00

Telefon

+48793902085

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Tusz i wiatr / witraż • vintage umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Tusz i wiatr / witraż • vintage:

Udostępnij