09/01/2026
Bardzo dziękuję Przedszkole Miejskie nr 53 w Bytomiu za złożenie zamówienia na spódniczki oraz muszki dla Państwa podopiecznych.
Była to dla mnie czysta przyjemność! ❤️
Szycie tych małych spódniczek i muszek dało mi mnóstwo satysfakcji, bo wiem, że trafią do fantastycznych przedszkolaków!
Dziękuję za wspieranie lokalnych twórców i zaufanie.
Mam nadzieję, że mali eleganci będą zachwyceni!