16/04/2026
Trochę prywaty…. 🤎
Chciałabym podzielić się z Wami zmianą, która była mi bardzo potrzebna.
To miejsce ma swoją historię — jeszcze niedawno był tu butik, a dziś powoli staje się czymś zupełnie nowym… moim miejscem.
To nie tylko zmiana wnętrza i aranżacji, ale też zmiana podejścia — świeża energia, młode spojrzenie na pracę i życie, więcej odwagi w działaniu i tworzeniu po swojemu.
Jeszcze czuć tu delikatny, wielkanocny klimat — symboliczny czas odrodzenia i nowych początków. I chyba właśnie dlatego ten moment jest dla mnie tak ważny.
To przestrzeń, którą tworzę od serca — dla siebie, ale też dla Was.
Zapraszam Was do mojego świata 🤎
Jestem bardzo ciekawa, jak Wy odbieracie to miejsce… czy czujecie ten klimat?
Pięknie MI -aranżacja wnętrz 🤎🤎🤎🤎