11/06/2025
Kochani,
Minęło już tyle czasu od ostatniego wpisu, a wciąż dostaje zapytania o produkty 😅 Dlatego chciałam dać Wam znać co u mnie.
Moja przygoda z tworzeniem świec była dla mnie ogromną pasją i spełnieniem marzenia. Dzięki Wam – Waszemu wsparciu, ciepłym słowom i zaufaniu – mogłam rozwinąć coś wyjątkowego.
Jednak przyszedł moment, w którym muszę zrobić krok w inną stronę - w lutym zostałam mamą. To dla mnie piękny i ważny czas, który niesie też pewne zmiany. Miejsce, w którym powstawały moje świece, zamieniło się w pokój dziecięcy – pełen miłości, nadziei i nowych początków.
Dziękuję Wam z całego serca za każdy zakup, wiadomość i wsparcie. Byliście częścią czegoś naprawdę wyjątkowego. Nie mówię „żegnajcie”, mówię „do zobaczenia” – kto wie, co przyniesie przyszłość?
Ściskam
Kinga 🤍